Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

Mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😃
zuziiiicek17
14. júl 2010
@bashenka nepustala som mu to,ale zajtra skusim :-N on rad tancuje
mukky
14. júl 2010
baby ,dr na gastre si predstavte co mi povedala že tie probiotiká radsej dophilus nemám dávať,že obsahujú aj chémiu =-)
odporucila mi iné,akurat idem kuk na net viac o tom,ale nemali ich dnbes v 2 lekárnach tak zajtra musim ist hladať dalej,dufam ze uz auto budeme mať opravené :-p
mukky
14. júl 2010
takže ich asi doberiem ja a mm 😕 a S kupim tie druhé..mame zacat jednými a potom dalsie mam kupit pokracovacie..
zuziiiicek17
14. júl 2010
@mukky hm ,tak ja malemu take nedavam ,nastastie problem s kakom nie je .
som zvedava co zistia
mukky
14. júl 2010
@zuziiiicek17 to nie je len na kako,ale na vsetko...

ani mi o tom nevrav..uz chcem aby bolo zajtra po telefonate a vsetko vyslo dobré...to čakanie..
zuziiiicek17
14. júl 2010
@mukky a co to za foto ? henta bola lepsia ,na tejto ta nevidno
vevusiatko
14. júl 2010
mukky drzte saaaa 🙂
mukky
14. júl 2010
@zuziiiicek17 ved o to mi ide 😃 to som bola tehu :-N ,pocitam take 4 mesiace
mukky
14. júl 2010
@vevusiatko dakujem
zuziiiicek17
14. júl 2010
@mukky ahaaaa ...no hej ,chuducka si bola 🙂
mukky
14. júl 2010
@zuziiiicek17 chudučká je silny vyraz ale o 15 kg menej som mala |-|
zuziiiicek17
14. júl 2010
@mukky aj ja chcem mat o 15kg menej :-N
vevusiatko
14. júl 2010
ja o 5 kg menej spevnit prsia zmensit brucho a odstranit futb. lytka ..este daco z obocim a z osatnym hnusny ochlepnim spravit 😃 troska zajst na pedikuru a manikuru kadernik namalovat ma odstranit moje pehy a budem spokojna 😃
zuziiiicek17
14. júl 2010
@vevusiatko brutalne nenarocna si 😃
vevusiatko
14. júl 2010
prsia mozem zmenit operaciou ale to az po druhom dietati 😃 brucho mozno zacnem cvicit lytka to neviem s tym nespravim nic budem sa tvarit, ze to tak ma byt
ochlpenie nejaky laser asi vyriesi pehy nic a ostatne neni problem 😃
zuziiiicek17
14. júl 2010
@vevusiatko ochlpenie ? ake ochlpenie ? 😃

a pehy su mile ,tak co ....aspon daco mile na tebe 😃 😃
vevusiatko
14. júl 2010
ja som cela chlapata ja hrozne zarastam ja mam bledu plet mne to velmi vidno a tmave chlpky 😃
vsade po tvari na oboci nad perou vsade 😃 😃 nohy hroza a tak
a mne sa pehy pacia len na urciych babach na sebe nie 😃
zuziiiicek17
15. júl 2010
@vevusiatko to poznam ,mne sa tiez nieco na niekom paci ,ale na mne nie . :-N
Ja zase chlpata nie som ,ale holim komplet vsetko ,dokonca si niekedy depilujem aj ruky
bashenka
15. júl 2010
ooou baby aké silné nároky máte na seba 😃 😃 ... my sme akurát došli od dr. brala mi krv no som zvedavá čo zistí, dneska som mala strašnú noc... horúcu, dneska mám pocit že možno aj spŕchne :-N ...a zateplujú barák okolo, máme lešenie to je hrúza počúvať to.. @zuziiiicek17 malá ked to prvý krát videla tak sa strašne smiala páčilo sa jej to :-p teraz už to s nou nič nerobí .. :-N
bashenka
15. júl 2010
@mukky to by ma ani nenapadlo že by tam mohla byť nejaká chémia :-| nám ich dr. odporučila..
zuziiiicek17
15. júl 2010
@bashenka Ahojky ,ja som asi debil ,ale co ked L videla ,tak sa smiala ? =-) :-N
vinifera
15. júl 2010
@mukky aké iné probiotiká Vám odporučila? My sme dávali Bio Gaiu.
vinifera
15. júl 2010
Inak ste ma pozitívne navnadili s tým odchlpovaním a tak. Idem si sparaviť obočie. Lebo som včera volala kozmetičke a povedala že najskôr tak o 2 týždne. A už teraz vyzerám jak orangután.Tak ja inak keby som si hlavu odrezala tak telo celkom újde. Len brucho treba spevniť :-N
zuziiiicek17
15. júl 2010
@vinifera joj ,ved aj hlavu mas dobru ,co vymyslas 😃 no ,kozmeticky maju teraz strasne vela roboty .jedna kamoska ma objednavky uz na mesiac do predu :-S chudak ona ,tehu je a v tykych horucavach robi od rana do vecera.
bashenka
15. júl 2010
@zuziiiicek17 gumi maci 😃
zuziiiicek17
15. júl 2010
@bashenka jaaaj ,jasne 😃 vypadok 😃

mne maly konecne zaspal .uz ma trefi .vobec nechcel zaspat ,hodinu som ho uspavala
bashenka
15. júl 2010
ja hodinu a pol včera... nechcela spať večer stále vymýšlala že mama zakry ma... zachvílu zasa mama zakryyyyť ... a piiiť a 300-krat sa to opakovala... a mama zasvieť nemám dudu :-N
bashenka
15. júl 2010
zuziiiicek17
15. júl 2010
@bashenka 😃 x-) akeee zlate :-N

ja akurat brazdimm po mmb a hladam nieco pre kamosku .v septembri bude mat dievcatko(lauru x-) )a ja by som vseeeetko chcela :-N tie dievcenske vecicky su take krasne

Začni písať odpoveď...

Odošli