Interakcia trojmesačného bábätka s hračkami

5. jún 2021

Ahojte. Pisem sem ohladom mojej dcerky.ma 3 a pol mesiaca. Narodila sa 15 dni pred termínom. Ide o to ze ju velmi neuzaujimaju hracky.teda ked lezi pod hrazdickou pozera na ne alw nesnaží sa ich chytiť. Ani ked sa s nou hram ja. Myslela som ze v takom veku by uz mala prejavit zaujem a zvedavost. Myslite ze je to este ok? Trochu som z toho v strese😣

mayka730
5. jún 2021

Áno je ok neboj ani moja sa ich nechytá;) určite časom začne

autor
5. jún 2021

@mayka730 dakujem😊👍

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
5. jún 2021

Nepozeraj vývojové tabuľky deti a budeš spokojnejšia.

zuzanka.zuzu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
5. jún 2021

moja rada
- never mamičkám z modrého koníka, niektorých deti totiž v 3 mesiacoch riešia malú násobilku 😉 (je v poriadku ak sa chce niekto pochváliť len to spustí lavínu predbiehania sa "aj môj to dokáže a navyše vie aj toto")
- never ani starým mamám lebo pamäť klame, my s mužom sme v pol roku obaja sedeli a niečo málo rozprávali (no jasne 🙄 )
- never ani výrobcom hračiek, oni chcú predať (a strašne sa mi páčia tie hračky 0+ akože čože? môj si v 3 mesiacoch objavil prvú ruku 😂 prvú hračku zobral na milosť niekedy v 4 mesiacoch... o druhej ruke ešte nevedel 😀)

autor
6. jún 2021

Jooj baby, dakujem❤️upokoili ste ma. 👍👍

andreatytler
6. jún 2021

Na hracky je este velmi skoro. Ale aj ja som davala hrazdicku od toho veku... to ze pozera je tiez dolezite. Otaca hlavicku a kruti ocami.... to su vsetko dolezite cvicenia.
Nalep na hrazdicku svoju fotku alebo cierno biele obrazky... na tie sa deti velmi radi pozeraju. Tiez snurocky mozes zavesit na hrazdicku, tak aby boli dost nizko... aby sa nemusela natahovat prilis daleko. Neskor, ked sa uz bude nacahovat, mozes na hrazdicku zavesit hracku na gumicke. To bude ine ako hracky na snurke, lebo to bude pruzne. Hrazdicka je skvela.

jaskolka
6. jún 2021

Ukludni sa, je úplne v pohode ak nechytá hračky, môj cca v 4, 5 mesiaca chytil do rúk hrkálku, dovtedy akurát pohľad jej venoval, to je dôležité, že otáča sa za hračkou, sleduje ju. Čiernobiele obrázky sú fajn, alebo také skakacie na gumicke, mali sme lienku na pruzinke zaveaenu na lustri, vydržal to cele minúty sledovať. Všetko príde, neporovnavaj.