Jasle Beruška v Košiciach

katlenad
26. jan 2018

Ahojte. Je tu niekto, kto ma skusenost s jaslami Beruska na Nesporovej v KE? Nenasla som ziadne refernecie zatial.Alebo jasle Farebny vlacik na Narcisovej. Dakujem.

mirkie
26. jan 2018

Nasa dcerka chodila chvilu do berusky. Boli sme spokojni. Ale mali sme to ako zabeh na statnu skolku od septembra. Platili sme hodinovo len za tie dni co bola. Dokopy bola mozno 20x. Ale co som videla, deticky boli spokojne, priestory nove. Ak by som uvazovala dat mladsiu dcerku do jasli, tak tam 🙂

katlenad
autor
26. jan 2018

@mirkie dakujem, konecne niekto s realnou skusenostou 😊 v septembri bude mat syn 2r3m, takze skoro na statnu skolku. Maju tam prosim ta nejaky dvor kde sa mozu hrat? A pristup uciteliek k malym detom? Rada by som aby uz nemal plienky, ked nastupi, ale ktovie...

mirkie
26. jan 2018

@katlenad dvor nemaju. Ucitelky mile. My sme nemali problem. Sandra mala asi 2r a 4mes ked tam sla 1.x. zacala vyhladavat deti a kolektiv. V septembri sla do statnej a v novembri mala 3roky. Moja mladsia bude mat v juni 2 ale skusime dat prihlasku tiez do statnej. Niekde maju triedy 2rocnych. Na zadielsku napr ti ho asi vezmu. Mozno aj nesporova. Ale musi byt bez plienky. Ci chces vyslovene sukromnu?

katlenad
autor
26. jan 2018

Ja mam uz starsieho na Muskatovej, takze o rok chcem dat tam aj mladsieho, nech nebeham po celom sidlisku. A tam viem ze mi ho teraz v septembri nevezmu, kedze je majovy. Starsi je decembrovy, isiel do skolky 2r8m a ten rozdiel bol velmi viditelny. Je tam druhy najmladsi. 2r3m u mladsieho sa mi zda velmi skoro aby bol aj so stvorrocnymi detmi v statnej. Preto hladam nieco na okoli v sukromnej sfere.

katlenad
autor
26. jan 2018

Na Nesporovej je aj statna skolka?

mirkie
26. jan 2018

@katlenad jj hned vedla

mirkie
26. jan 2018

@katlenad sama neviem ci beru do statnej cerstvo 2rocne deti. Ale maju triedu pre 2rocnych. Starsia ked nastupovala, mala uz skoro 3, mozno pre take jesenne deti je trieda 2rocnych, neviem. Ale na zadielskej zobrali minuly rok dievcatko co malo v lete 2

mirkie
26. jan 2018

@katlenad este v zuzkinom parku je sukromna skolka

katlenad
autor
26. jan 2018

@mirkie dakujem pekne za info. Popozeram. Zuzkin park uz je dost daleko pre nas z hladiska rannej logistiky.

li_via
6. mar 2018

@katlenad syn bude mat tiez 2r3m v septembri, takze tiez hladam info o jaslickach, prip, skolkach pre 2 rocne deti. Boli ste sa uz v Beruske pozriet?

katlenad
autor
6. mar 2018

Dobry neboli sme nakoniec. Mne sa tam nepacilo to vonkajsie akoze ihrisko. Chcela som pre maleho nieco ine, s dvorom..tak sme vybrali Vilocku na kalvarii. S Beruskou su ludia spokojni vacsinou aj ked par negativnych veci sa naslo

li_via
6. mar 2018

@katlenad Dakujem za odpoved, s vilockou ste spokojna?

katlenad
autor
6. mar 2018

No nastupuje az v septembri, ale mam na nu len kladne referencie od znamych. Maju oddelene triedy pre malych a velkych. A priestory maju oproti beruske napr. uplne inej kvality. A platite za to cca rovnako. Je to proste v rodinnom dome s dvorom. Ale je tam cakacka, ak budete dlho cakat so zapisom. Este to pojdeme obzriet, ale mali tam kiahne tak sme s malym nechceli ist. Mozem napisat viac ked si to pojdeme obzriet.

maria.vinea
3. júl 2019

Prijmeme nové detičky , kapacita 10 detí