• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Jasle v Nitre. Kam dať dieťa?

4. decembra 2016 
ja za nas doporucujem JAsle Ceresnicka v Ivanke pri Nitre. uzasna rodinna atmosfera, rodinny dom so zahradou a krytou terasou, trampolina, pieskovisko, bazenik..skvela strava a uzasne ucitelky. nas maly tam chodi uz vyse roka a neskutocne vela sa uz naucil. teraz ma 2,5 roka a ovlada 80% pismeniek z abecedy, vela basniciek, riekaniek..takze ja odporucam
17. jan 2014 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@alex2208
Dobry den,
mala by som zaujem o umiestnenie dietata od Septembra, nasa dcerka bude mat vtedy 14 mesiacov. Volala som Vam na mobil, ale nebrala ste mi to, napiste mi prosim na mail: eva.santava@gmail.com. Dakujem.
18. jan 2014 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex2208 dobry den a mate stranku na nete? a aka je cena na mesiac? a kolektiv v jaslich,myslim pedagogicky tvori kto?
18. jan 2014 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eva.santava Dobry den mala som nieco s telefonom nechajte tel c alebo zavolajte mi na tel 0918 39 1971
20. jan 2014 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. jan 2014 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja mala chodila do j.Jarka a boli sme spokojny :slight_smile: ,teraz uz chodime do normalnej skolky.
28. jan 2014 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu su skoro všetky nitrianske jasličky na jednom mieste, aj popísané majú o sebe, ja som nemala problem umiestnit deti, len ich skutočne je tazko najst, ale tu su :slight_smile: http://sluzby.mojanitra.sk/subportals2/sluzby-a-rozne-nitra.phtml?id_temy=806&id_tema_cinnost=10158&action=tema_cinnost&action_tema=2&only_middle=1
4. feb 2014 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dobry den!moja dcerka chodi do jasliciek Husenicka a velmi sa jej tam paci,ja som velmi spokojna.kazdy den sa tam nauci novu pesnicku,basnicku.su tam velmi zlate tetusky aj pani kucharka.mala sa tam kazdy den velmi tesi.mam skusenosti aj s jaslickami Slniecko ale nebola som moc spokojna.mala mi chodila odtial stale hladna.podla mna najlepsie jaslicky v Nitre su Husenicka.Odporucila by som ich kazdemu. :slight_smile:
1. mar 2014 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@anett83 dobry den rozmyslam umiestnit dieta do jasiel Jarka..pisete ze boli ok???
4. mar 2014 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme boli spokojny :slight_smile: ,mala tam rada chodila,ani chora nebyvala. Majka pani ucitelka bola velmi zlata...
4. mar 2014 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chcem dam malú do jasliciek Bamby co poviete ? Poraďte :slight_smile: dakujem
8. sep 2014 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaslicky blizko stefanikovej triedy su???
13. nov 2014 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry ,ma niekto skusenosti s jaslickami Babyroom v casti Mlynarciach v Nitre,boli ste spokojne mamicky?dakujem za odpovede.
2. jan 2015 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam dieta vo Vecernici od 10.mesiacov. Ked tam nastupil, uz boli v novych priestoroch na Vodnej ulici. Su tu stare prispevky, ktore uz davno nie su pravdou, az niekedy vobec boli. Pani riaditelka je velmi ustretova, velmi mi pomohla a pomaha stale. Je tam skvely kolektiv uciteliek, su mile, vesele. Nemozem dopustit ani na pani upratovacku a uz vobec nie na pani kucharku! Maju krasne prostredie, za domom dvor s preliezkami, v lete bazeniky pre deti, chodievaju do parku na prechadzky... Moj syn sa tam kazde rano tesi a bude nam velmi smutno, ked jedneho dna odtial bude odchadzat, lebo sa obavam, ze nie vsade su ucitelky rovnake!
24. mar 2015 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem všetkým pekný deň čo by som chcel napísať sem nemôžem ale hádam ked to mám v profile to nevadí tak ak by ste potrebovali niekto radu popr.pomoc som tu pekný deň ešte emoticon
25. mar 2015 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. máj 2015 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Len nie Vecernica!
22. jún o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj mamičky, opätovne by som rada otvorila túto tému.. mate prosím niekto skúsenosti s jasličkami Slimáčik- mlynárce? osobne? prípadne Meadow na zobori?
Vopred ďakujem. Rozhodujem sa medzi týmito dvomi, prípadne ak máte niekto iné dobré skúsenosti prosím napíšte mi...
12. aug o 13:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petka2503
vraj najlepšie jasle v Nitre sú Húsenička na Farskej ul.
1. dec o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som pocula od jednej panej z pieskoviska :slight_smile: ze dobre su jasle na Chrenovej z Vasinovej ako sa ide...mne sa zda ze tiez Slimacik sa to volalo ale neviem no ked pisete ze su v Mlynarciach
1. dec o 20:23  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vladineka husenicka su fajn len su v meste a asi aj bez dvora, na com mne velmi zalezi. Dvor, pravidelne pre hadzky a tak
1. dec o 20:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petka2503
Milá Petka,
húsenička má dve ihriská, jedno pre malé a druhé pre väčšie deti,
choďte sa pozrieť alebo na http://www.husenicka.sk/galeria.php?ug_preselval=&ug_secv=&UG_page_zq=1&f_searchshortdesc_hid=sent&comba_v_hlavicke0=Ihrisko
3. dec o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha dakujem za linky lebo sa som to naozaj nenasla ked som kukala galeriu..
4. dec o 14:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok