Máte referencie na jasle na Palkovičovej v Bratislave?

peta28
16. sep 2008

Ahojte maminky. Mate niektora skusenost, alebo ste poculi nejake referencie na jasličky na Palkovičovej? Mam dcerku prijatu do sukromnych jasliciek, aj do tychto statnych a neviem sa rozhodnut. Aj ked sukromne su neporovnatelne drahsie, v tomto pripade mi nejde o cenu, ale kvalitnu starostlivost. Dakujem vopred

pindula
1. sep 2010

@katun tak mi potom povies, ci ti robila tiez vycitky 😉 ....som teda fakt zvedava....

@claudinka tak to je skoda....ani jedno dievcatko nenastupuje, co malo nastupit...takze uz vas poznam dvoch....
tak si este uzivaj matersku 😉

baby, my mame uz zajtra den D....tak myslite na nas

claudinka
1. sep 2010

@pindula budeme na Vas silno mysliet 😵 😵

pindula
2. sep 2010

noooo...takze prvy den za sebou 🙂 ....ked som si po maleho prisla, tak fikal, takze bolo zjavne, ze plakal 😔 ...ale neostal ani zakriknuty, ani nic podobne...sam si poukladal dokonca do skrinky teplacky, aj tricko a v aute mi vyhlasil, ze domkov este nechce ist, ze chce ist naspat do "skolky" 🙂 ...ale teraz pred spinkanim z neho vyslo, ze teta nebola dobra, lebo kricala na Terezku....tak som ostala v pomykove...som zvedava, aka realita bude zajtra rano.... 😅

claudinka
2. sep 2010

@pindula 😵 😵 supeeer, hlavne, ze sa chcel vratit 😵

pindula
2. sep 2010

@claudinka vies ako sa hovori...po boji je kazdy general....takze zajtrajsia realita moze byt uplne ina...dufam, ze nebudeme bojovat uz pred autom 😅

euphoria
2. sep 2010

@pindula
takze prvy den za vami? super gratulujem.urcite to bude dobre neboj.na zajtra idete na kolko hodin??
Ja sa na jednej strane velmi tesim, ze tam nastupi, no cim viac sa to blizi, tym viac sa obavam...asi starnem🙂))

euphoria
2. sep 2010

@claudinka skoda ze nenastupuje..kebyze si najdes robotu, myslis, ze by sa to nedalo?

pindula
2. sep 2010

@euphoria ideme zase na dve hodky....od 9.00 do 11.00 😵

katun
2. sep 2010

@pindula jaj, uz by som to aj ja chcela mat za sebou. dnes som tam bola zaplatit poplatok, a nejaky chlapcek - jurko - tam plakal, utesovali ho ako vedeli. a ked som odisla, plakala som aj ja 😝 no dufam, ze ked tam pojde adamko, nebudem ja revat viac ako on. a to som zvyknuta, ze bol u babky aj tyzden a videli sme ho iba cez vikendy.. 😖

euphoria
2. sep 2010

@katun a vy kedy nastupujete? ma sa platit poplatok este pred nastupom???

katun
2. sep 2010

@euphoria ahoj, my nastupujeme 16teho, poplatok sa ma zaplatit vzdy do 8.meho v mesiaci, (som myslela ze do 5.teho), ale takto mi dnes riaditelka povedala. ved jej pre istotu zajtra zavolaj, a uvidis, co ti povie. potvrdenie od lekarky a zamestnavatela - to staci priniest pri nastupe.

claudinka
2. sep 2010

@euphoria dnes som volala riaditelke a zrusila nas nastup 😒 zbytocne by sme sa zadlzili, kym by som sa v polovici oktobra/novembra zamestnala 😒

euphoria
3. sep 2010

@katun
dakujem za odpoved, tak dufam ze bude stacit ked tam pojdeme v pondelok.

euphoria
3. sep 2010

@pindula dobre, ze som sa spytala, myslela som, ze druhy den je to uz na 4, tak som radsej prehodila to kadernictvo na piatok, to snad uz bude na 4hod.
Ako ste to zvladli dnes?

pindula
5. sep 2010

@euphoria zajtra drzim pasticky...na kolku idete?

u nas bol piatok hotova katastrofa...plackal uz v aute....a v satni este viac...uplne zalostne....ked, sa zavreli dvere, tak som sa zlozila a isla revat do auta...vlastne som revala celu cestu k mame (isla som k nej na rychlu kavu)....
tak sa zajtrajska dost desim ☹

katun
5. sep 2010

Ach boze, desim sa toho dna, .. baby, mozme plakat spolu niekde ☹ my mame prave nadchu, tak dufam, ze do nastupu vyzdravie, .. a este mam otazku k tym veciam, co treba priniest, .. zabudla som, ake vreckovky to maju byt, ci take jednotlivo balene po 10ks, alebo take v jednom baliku vytahovacie vreckovky 100ks..

claudinka
6. sep 2010

@pindula 😢 😢 😢

euphoria
6. sep 2010

@pindula
Ahoj, tak som ju tam pred hodinou nechala s gucou v hrdle.V satni trosku mrncala, asi si myslela, ze ideme k nejakej lekarke,ale kde sme vosli k detom a hrackam, ledva mi stihla dat pusu a uz jej nebolo, no deticky tam plackali, takze zajtra to bude urcite horsie, ked uz bude vediet kolka bije...V ktorej ste triede? my v tej s mensimi detmi a okrem jedneho chlapceka vyzerali byt vsetky deti mladsie..drzte sa a daj vediet

pindula
6. sep 2010

@katun ja som to s tymi vreckovkami pochopila tak, ze tie jednotlivo balene po 10 ks...som tam doniesla cely balik...10 x 10 ks.....
@euphoria my sme v tej vacsej triede...a dnes tam bolo prvy krat jedno dievcatko, ktore, ked som dosla po Maxa, straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne plakalo...ale hrozitansky....mna by odviezla asi zachranka, keby som tam nasla moje dieta v takom stave....
my sme dnes rano sice plackali....ale uz skor kvoli tomu, ze sa nevedel prekonat a potreboval si ulavit...ani sme nebojovali, nic....len si potrebovalo moje zlaticko ulavit....takze dufam, ze to uz bude len a len lepsie....

euphoria
6. sep 2010

@pindula
no ja ked som dosla pre Viki, tiez plakala,ale nie nejako velmi.Chudatku sa potom este o tom snivala, ked sa zobudila, povedala: Druha teta odisla, vikinka cakala, maminka prisla. a potom ma vybozkavala.Ale tvrdi, ze zajtra pojde zase.Podla mna sa len bala, ci po nu pridem.Ale myslim, ze to par dni bude trvat,kym si zvykne..Inak ked sme o deviatej dosli, plakali tam takmer vsetky deticky.Vsetky su ale mladsie ako Viki..
Vy ste dnes boli uz 4 hod.?

pindula
6. sep 2010

@euphoria nie...my sme dnes boli stale 2 hodky...predsalen...po vikende...zajtra ideme na tri hodky....od 9 do 12...takze bude uz aj obedovat....podla mna nezje vobec nic 😖 ...on je tak ci tak zly jedak....takze este v hentom prostredi...ratam s tym, ze nezje nic

katun
6. sep 2010

@pindula tak to tak hrozne plakala asi kamoskina mala .. prave pisala na fb, ze len sedela v tom domceku a plakala, ze sa jej nikto ani dotknut nemohol ☹ to musi byt zataz aj pre tie ucitelky, ked vsetky deti zacnu plakat naraz, niektore mozno placu preto, ze placu aj druhe deti.. no nezavidim, .. ale mozno by pomohlo, keby sme tam mohli zostat s nimi na chvilu a zoznamit sa s nimi s tym prostredim. aspon moj adam je tak zvyknuty, ze sa na vsetko pyta, ako sa kto vola, co to je, asi by mu to bolo lahsie, ak by som mu ukazala vsetko a potom odisla, to by asi zvladol lepsie,. ale uvidime.. 😎

euphoria
7. sep 2010

Ahojte,
no zacinaju nam tazke casy.Vcera ked som po nu dosla, plakala,dnes, ked so ju tam nechavala, sa nevedela odtrhnut odo mna, strasne plakala.No podla ucitelky to potom bolo uz lepsie ako vcera, tak neviem..Citim sa mizerne.
Rozhodla som sa, ze zajtra rano s nou pojde manzel. Ma tam byt mala od 8 do 11.

pindula
7. sep 2010

@euphoria ach jaj...asi vsetky si tym jednoducho musime prejst...moj maly dnes rano sice neplakal, ale mal triasku...dostal strasny stres...neviem, co je potom horsie 😖 ....
my ideme zajtra od pol 9 do 12....dnes prvykrat obedoval....

euphoria
8. sep 2010

@pindula
Asi to musime zvladnut, ked sme sa nato dali.A maly aj zjedol nieco? Moja bude mat dnes aj desiatu.Isiel s nou manzel...

Kedy sa idete hlasit kvoli zmene RP na upsvar,vraj je nato 8 dni.Ja som chcela ist dnes no v tom pocasi sa mi moc nechce..

pindula
10. sep 2010

@euphoria ahojky...ano, maly tam sem tam nieco spapa...nastastie...co ma milo prekvapilo, lebo on je zly jedak....
dnes sme do jasliciek nesli, lebo ma nejake sopliky, aspon sa mu trocha ulavilo, co sa tyka jaslickarskych stresov...

btw...ty ides na to UPSVAR aj s nejakym tlacivom?

euphoria
12. sep 2010

@pindula
Hned sopliky? tak to nie je nic moc.Uz je to lepsie?
Viki vo stvrtok par krat kychla, aj jej vybehli sopliky, tak som sa aj zlakla, no nastastie to bola len jednorazovka.Dufam,ze bude vsetko ok. Aj sa jej tam uz paci, v piatok ledva stihla dat ocinkovi pusu a uz jej nebolo.
Ja sa chystam na ten urad zajtra,ale nenasla som nato tlacivo,tak mi snad daju nejake tam.Pojdem asi elektrickou hned rano,kedze tam sa blbo parkuje a dokonca mam aj auto pokazene, bude ready az poobede.Ty sa chystas? Vies k tomu nieco blizsie?

pindula
13. sep 2010

@euphoria so soplikmi je to uz nastastie skoro 100 percent ok...vlastne nebolo to nic tragicke, ani teploty, ani nic....cez vikend sme boli aj po vyletoch, takze som celkom rada, ze to malo taky rychly priebeh.
Tesim sa s tebou, ze tvoja mala sa tak rychlo adaptovala 🙂 ....nech jej to teda vydrzi...my po vikende zase nic moc...rano sice neplakal, ale zase sa bal, ze tam vobec musi chodit. 😖 ....ked som si po neho prisla, tak mrncal a dookola omielal "maminka, maminka"...ja uz neviem, co si o tom mysliet....na spanok ho isto davat nebudem este dlho....esteze mame aj staru mamu na dochodku uz...takze bude zatial ona po neho chodit, lebo ja uz v pondelok idem do roboty.
co sa tyka uradu, tak ja nic blizsie k tomu neviem...ak mam byt uprimna, tak cakam na infosy od teba 😀 ....

pindula
13. sep 2010

@katun tebe drzim pasticky...mate to uz za par 😉

katun
13. sep 2010

@pindula dakujem, uz som nervozna.. malemu tiez sopliky uz presli, len zacal byt hrozne placlivy a len mamina, mamina, co predtym nebolo 😒 no uvidime, papucky uz mame kupene, aj tasticku.. len ho neviem odnaucit fajcit 😀 videl tety na ihrisku a odvtedy berie do ruky palicku a hra sa, ze fajci, .. no ked toto ukaze v skolke 😝 ma porazi...