Máte skúsenosti s nákupom Sinsay detského oblečenia?

angelitaa
8. apr 2020

Ahojte. Chcem sa opýtať, či máte skúsenosť s nákupom detského oblečenia tejto značky. Sedia veľkosti? Ďakujem 🙂

lula313
8. apr 2020

Veľkosti sedia, ale kvalita je otrasna, uplna umelina.

lujza_
8. apr 2020

Veľa mamiciek prirovnáva kvalitu k Pepco veciam. Ja skúsenosti nemám, ale toto ma odradilo 🤷‍♀️

bert22
8. apr 2020

no tak ja by som povedala, ze veci z pepca aj sedia lepsie a rozhodne dlhsie vydrzia, kvalita je lepsia. so sinsay mi pride ze su tie veci sirsie

jackie17
8. apr 2020

@angelitaa ja som pár vecí kúpila pre seba. A to poslednýkrát. Otrasná kvalita. Tak detské si myslím, že nebudú o nič lepšie.

fednaja
8. apr 2020

Tak ti poviem zopár vecí odtiaľ mám, no po pár opratiach sa úplne rozišli a rozťahali sa. Je to taká umelina, ktorá bohvie čo nevydrží. Ako neviem, akú máš predstavu, no radšej by som asi zvolila už spomínané pepco ako sinsay

deniska2706
8. apr 2020

Občas odtiaľ niečo objednam . No za tie peniaze sa žiadna sláva čakať nedá. Všetko sa dá obliecť a oprat len párkrát.

aleshka_supermama
8. apr 2020

@angelitaa keďže mali všade vypredané pyžamka veľ 56 obj som stade ale posledný krát kvalita hmm otrasná možno aj pepco je lepšej kvality 🤦‍♀️

lelluska
8. apr 2020

@angelitaa Ja som odtiaľ teraz objednala vela veci. Suhlasim, možno to nie je tip top kvalita, ale deti rýchlo rastu a vyhadzovať peniaze za veci čo mi pár x oblečie mi nepríde rozumne. Takze za mna spokojnosť🙂

emmaloololo
21. máj 2020

Chcela by som sa spýtať ze za koľko dní vám prišli veci zo Sinsay

matybee
24. jún 2020

Tak ja musím naopak zásielku pochváliť. Mali veľmi lákavý výpredaj a čakala som oveľa horšiu kvalitu a podla mňa sú veci jednak krajšie ušité a aj vyzerajú lepšie, než z pepca. Môj názor, ja som milo prekvapená. Kúpila som pyžamko, svetrík, mikinu a šaty vo veľ. 104. Celkom svižne dodanie. Za mňa fajn.

matybee
24. jún 2020

Na ilustráciu...

simonka203
23. júl 2020

@deniska2706 tiež si myslím ...
Pomer cena a kvalita podľa mna sedí, aj keď možno Pepco má cenovo tiež dobre veci a niektoré sa mi zdajú kvalitnejšie

e_s_p_r_i_t
25. aug 2020

Mne dnes prišli odtiaľ veci, a pomer kvalita zodpovedá, je to pekne ušité a vyberala som podľa zloženia 100 %bavlnu... Ja by som to kľudne prirovnala k f&f mam odtiaľ nové pyžamá pre malú a aj odtiaľto som jej objednávala a na omak rovnake

cipsa7
1. sep 2020

@e_s_p_r_i_t Prosim Vas tie chlapcenske mikinky a teplaciky su zateplene? Mate aj joggery ci len teplaciky? Dakujem 🙂

amanuta
4. okt 2020

tiež som neodolala nízkej cene Sinsay, na obrázku krása, skutočnosť otrasná. Takúto umelinu na svoje dieťa neoblečiem. Mám zopár vyskúšaných eshopov kde som bola max. spokojná. Ak niečo potrebujem, už viem kde hľadať. Najnovšie som nakúpila v www.kids-noemi.sk - krásne vecičky, rozmery sedia presne, max. spokojnosť.

baschena
7. dec 2020

Ahoj, ja som pre môjho malého drobca pár krát objednávala a som veľmi spokojná, tie veci vynosil asi najviac

klip0
7. dec 2020

A kde kupujete cenovo priatelne veci a nie umele?

alexk12
7. dec 2020

Je to Poľska značka čiže to hovorí za vsetko

amanuta
12. mar 2021

V Sinsay predávajú čínsky tovar najhoršej kvality. Na obrázku krása, ale keď vám tovar príde, tak sú to doslova nepoužieľné handry. Si radšej trochu priplatím a mám kvalitu, ktorú svojim deťom oblečiem bez výčitiek svedomia. Mužovi som kúpila nohavice, boli napustené nejakou gebuzinou. Takú alergiu dostal, že bol 2 týždne na antibiotikách. Čína nikdy viac.

nikolet29
28. nov 2021

@angelitaa A neviete mi poradiť ako sedia veľkosti papuciek pre deti ?

mimkau
23. apr 2022

@lelluska presne tak,cista pravda,a ak niekto perie furt tie isté veci,co čaká???!

mimkau
23. apr 2022

@matybee super!!!!