Môžu jej ísť už v polovici 4. mesiaca zúbky?

gledis
24. júl 2011

Ahojte, moja malá ma 3 mesiace aj dačo a posledný týždeň nenormálne plače.Doteraz skoro vôbec neplakávala a teraz zničoho nič spustí taký záchvat plaču aj 3 krát za deň, okrem toho strašne začala slintať tak 2 týždne dozadu a stále si hryzie ruky aj dudel.Môžu jej ísť v polovici 4 mesiaca zúbky, máte niekto také bábo čo malo v 4 mesiaci zub?Inak neviem čo iné by jej bolo.

hajanka
24. júl 2011

Mozu, v teme mimiko-marec 2011 maju niektore 4 mes. deticky uz dva zubky, jedno asi aj 3.

simisi
24. júl 2011

moje obe dcerky mali prve dva zubky ako stvormesacne 😉

bastilly
24. júl 2011

aj moj maly mal uz 2 zubky v 4.mesiaci

anieli_1
24. júl 2011

@gledis ahoj je to individualne u kazdeho baba ale moze byt ze sa zacali len nalievat dasienka a mozu vyjst az za par mesiacov alebo moze vyjst za chvilku.............moj tiez od 3 mesiacov taketo priznaky mal a prvy mu vysiel v 6 a do mesiaca mu vyslo 7 zubov............sleduj dasienka a podla toho spoznas kedy sa chysta von drzim palceky nech sa moc netrapite 😉

gledis
autor
24. júl 2011

mne sa zdá ked zobrala aj môj prst do úst a začala mi ho žuvať že na spodnom ďasienku mala niečo ostré akoby zubok tak som zvedavá čo sa z toho vykluje lebo pozrieť si ich nedá hviezda to sa bráni jak o život 😀

martinkatinka
24. júl 2011

My máme tri mesiace a už tretí deň máme rovnaké príznaky... slintanie, kakanie do každej plienky a všetko pchá do úst... je nervózny, ale azs emoc neplače, skor mrnčí... a to bol doteraz strašný kľudas... neplakával, ani nemrnkal... tak si myslím, že tiež idú zúbky, hoci sa mi to zdá skoro...
Zajtra ideme kúpiť kefku a taký gélik na ukľudnenie...

gledis
autor
24. júl 2011

no fakt baby je to zub teraz som ho pri kúpaní videla lebo sa rehotala trčí tam ešte len tak trošinku ale už idéééééé hurááááá 😀

kvetinqa
25. júl 2011

@gledis tak nas maly mal zub pod dasnom od 3. mesiaca a je tam doteraz neprerezany a trapi nas nadalej. Asi som ta velmi nepotesila. Prajem rychle prerezavanie

gledis
autor
1. aug 2011

Tak dnes ideme zubárke som zvedavá čo povie ale ten plač je hrozný a zachvílu si zje ruky 🙂 , hryzátko si nevie ešte držať a dlaví ju 😒 , zuby jedny protivné 🙂