Poradíte spoľahlivú agentúru na opatrovanie detí v Bratislave?

zahradka
17. mar 2013

Hladam agenturu na obcasne, nepravidelne opatrovanie dcerky (16 mes.), poradte prosim nejaku, s ktorou mate dobre skusenosti. Pripadne dajte aj Vase negativne skusenosti, aj to mi pomoze vo vybere. Zaujima ma skor osvedcena agentura, nie samostatna opatrovatelka. Dakujem za Vase nazory 🙂

miakubko
3. máj 2016

@marcelka932. Ahoj je este aktualne opatrovanie

danielagloss
4. máj 2016

@miakubko Ahoj, ak mas zaujem o opatrovanie viem ti poslat kontakt na uzasnu pani. Detom sa neskutocne venuje, ma otvorene male detske centrum pre 8 deti. Mne chodi opatrovat aj ked potrebujem ist vecer do divadla, alebo na koncert. Vyuzivam ju uz vyse roka a tiez som ju mala odporucenu od mojej priatelky.

biancaadamko
30. jún 2016

Dobry den, som mamina dvoch deti ( dcerka ma dva a pol roka a syn 8 mes.). Mam vystudovanu socialnu pracu a nadstavbu specialna pedagogika i ked si myslim, ze pri starani o dieta, nie je dolezite ci ma clovek dane pedagogicke vzdelanie ale, ze ma k tomu vztah a pracu berie skor ako poslanie a nie ako forma obzivy.
Byvame v domceku na Ciernej vode (hned za BA pri Vajnoroch).
Opatrovaniu som sa venovala este ako studentka, strazila som deticky jednemu hokejistovi, aby by boli potrebne referencie, kedze ako matka viem, ze len tak by som neznamej osobe dieta nezverila.
Detickam sa snazim plne venovat a co sa tyka stravy, snazim sa varit zdravo.
V pripade otazok ma nevahajte kontaktovat.

slavka0502
19. jan 2017

Pekný deň, hľadáme na výpomoc skúsenú milú a starostlivú opatrovateľku, čo má rada deti, s citlivým prístupom a má skúsenosti s opatrovaním pre naše ročné dvojičky chlapcov. Potrebujeme niekoho, kto sa im bude venovať pravidelne dva dni v týždni od 9:00 - 18:00 hod. (ktoré pracovné dni je na dohode). Bývame v Bratislave v Starom meste - oblasť Horský park. Prebaľovanie, hranie sa, čítanie, riekanky, a pod., ďalej príprava jedla, kŕmenie, prechádzky, atď.

el2
22. máj 2017

@danielagloss dobry den, ak je to este aktualne, tiez poprosim kontakt. Dakujem

danielagloss
22. máj 2017

@el2 poslala som kontakt do spravy. Vela stastia pri vybere opatrovatelky.

vejavanikova
9. nov 2017

@erika2014 dobrý deň. Opatrujete ešte detičky?

ajsik
23. mar 2018

@danielagloss Dobry den, aj ja by som prosila kontakt ak mozem 🙂 Dakujem pekne.