Rada ako na denného nespavca

erikatp
2. sep 2018

Pomoooc. Žienky, poraďte. Môj drobec 3 mesačný nechce cez deň ani kočík, ani šatku,ani nosič ,v postieľke tiež nechce spať.A pritom mi zaspí jedine keď ho cicikam na rukách, alebo na prsníku.Este k tomu musíme i grgat, takže prsník efektívny nie je. Aj teraz môžem toto napísať preto, lebo mala spí na mne. Jedine takto ostane spat.ale bez pomôcok. Takže ruky ma už opúšťajú a to ma čaká ešte večer hodinové uspavanie.

sasunka
2. sep 2018

@erikatp Skus zapnut digestor 🙂 Ja som takto zistila ze na nasu malu zabera biely sum.

evalin88
2. sep 2018

Nas chcel donedavna v kociku ake uz chce vidiet a stale dviha hlavu. Od troch mesiacov mal cca 2 tyzdne strasne zachvaty placu.. nevedeli sme odhadnut kedy je unaveny.. tiez som pisala na MK a jedna mamicka mi napisala ze jej 8 mesacne babo vydrzi byt hore 1 a pol hodiny.. aj u nas je to tak. Treba odhadnut ten moment.. prve priznaky ospalosti ... uspavam tiez na rukach ale ked dobre odhadnem cas cele uspavanie trva 5 minut. Mne pomaha hojdat pred zrkadlom v kupelni.. vyskusaj aj biely šum.. možno sa ukludni.. vsetci mi hovoria ze staci polozit do postielky a dieta "samo zaspi" nas ma uz 6 mes. a idu mi odpadnut ruky.. 😊

hrmiona
2. sep 2018

Nam zabrala na uspávanie šatka, ale musela som behať po schodoch kym nezaspal.

majusska202
3. sep 2018

Ahoj ja ta úplne chápem my máme za týždeň 11 mesiacov od 4 mesiaca v kočíku nespi teda on cez deň nespi vôbec... Max raz hodinu je to s nim boj lebo býva veľmi unavený večer už... Vyskúšali sme totálne všetko nepomohlo nič len som sa zmierila s tam že mám dieťa co cez deň nebude spať... A keby len cez on nespi ani v noci

erikatp
autor
3. sep 2018

Ďakujem za rady. Idem skúšať ďalej.Ten kočík ma mrzí. Aspoň do obchodu by som si zabehla.