Rozprávka pre dvojročného

viki128
4. jún 2022

Poradíte mi prosím niečo na pozeranie keď sa nudíme pre 2 ročného? Podmienka je aby to nebolo kreslené. Máme spievanková aj smejka a tanculienku, to ho baví. Fíha tralala sa mi nepáči, a okrem toho už neviem 🤷‍♀️ ale stále to isté dookola ho už ani veľmi nebaví
Ak by sa nejaká perfektná mamička chcela ozvať, tak nie nesedí celý deň pred TV 😂

punka24
4. jún 2022

@viki128 traja chrobáci... Dodnes pamätám rozprávku... Kreslené je to asi minútu dve na začiatku a na konci inak je to filmovane... U nás to bol úspech... Tak cca 40 min... Je to na YT celé... 🙂 Odporúčam... Inak tam nie sú dialógy a je to vtipné sama to s malým rada pozerám...

mathias232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denda007
4. jún 2022

A je to, to nieje kreslene su to babky😀

zuzkaa1991
4. jún 2022

@viki128 program jimjam alebo tuki(od telekomu) alebo jojko su.programy co chodia kreslene a slusne ;) nam ode tv nonstop na YouTube idu viac reklamy ako video a tieto programy su bez reklam okrem jojka ale.to.mame len u svokry

miadi
4. jún 2022

moj 2r ma rad vlad and niki videa na YouTube.. Jursky park film ale len tie casti kde su dinosauri 🙂 Godzilla ..E.T.

andreatytler
5. jún 2022

@viki128 Ak ma rad nakliadiaky, tak urcite zabodujes videom nejakeho buldozera alebo smetiarskeho auta. Nas 2.5 rocny uz asi mesiac fici na tomto:

https://www.youtube.com/watch?v=MXhhXXsxSfE


Ta piesen je podla mna otrasna ale video je fascinujuce. Oni maju celu seriu. Twenty trucks