Stolička na kŕmenie pre 2 ročného syna. Nejaké tipy?

zanebudka
6. jan 2011

Poradte mi prosím vás akú kúpiť synovi " jedálenskú " stoličku. Má dva roky a do klasickej na kŕmenie sa už nevmestí, odobrala som mu pultík, ale teraz mi tam nechce sedieť a uteká. Takže chcem nejakú čo sa pripevní na dospelácku stoličku. Ale najradšej by som bola ak by bola taká že sa dá položiť aj na zem ( trebárs ak kreslí ... ) Na nete som našla akurát túto:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
Ak viete môžete pridať aj nejaké odkazy na stránky.
dík

danu
6. jan 2011

Temu som premenovala kedze sa jedna o stolicku pre vacsie deti 😉

zanebudka
autor
8. jan 2011

Nie je tu nikto, kto používa inú stoličku na kŕmenie ako tie klasické?

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanebudka
autor
9. jan 2011

ďakujem brusnica, máš pravdu s tou oporou nôh, budem o tvojom tipe uvažovať aj keď som ju pozrela a cena je na môj rozpočet až až, ale zas ako píšeš je až po školu.

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dosa
10. jan 2011

@zanebudka - davam do pozornosti aj stolicku jitro, mame ich doma pre obe deti, aj ked je to napodobenina trip trap, ale su kvalitne, pevne, je to cesky vyrobok a za dobru cenu. ja som s nimi maximalne spokojna a deti tiez
http://www.stolicka.net/

zanebudka
autor
10. jan 2011

😉
keby že aj teraz stojí 60€ tak ani nerozmýšľam, ale ja som ju našla za viac ako 170€ a aj keď je na dlho aj tak neviem či na ňu budem vedieť nahrabať.
A keď mal tvoj malý tak okolo dvoch rokov ešte si ho na ňu pripútavala? Lebo mne ide aj o to aby zo stoličky len tak ľahko nemohol sám zutekať, ako mi to robí teraz a potom jeme "na behu".

zanebudka
autor
10. jan 2011

@dosa toto je už prijateľnejšia cena. dík

juliagregor
10. jan 2011

@zanebudka ja by som už žiadnu stoličku nekupovala, maximálne pod riťku podušku alebo podsedák (neskôr do auta) a pekne papať pri stole, ked behajú, tak im nedám, len za stolom...
najväčšie su asi klasické drevené stoličky, kt. sa dajú rozložiť na stolík a stoličku na hranie...
inak ten link, čo si dala na začiatku, to vyzerá dobre 😉

dosa
10. jan 2011

@brusnica1 - prosim ta, ako sa pouziva trip trap od narodenia? da sa na nu pripnut nejake lehatko? ci???

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dosa
10. jan 2011

@brusnica1 ahaaaa, nasla som to, to pred dvomi rokmi nebolo, ked sme kupovali... dakujem

zanebudka
autor
10. jan 2011

ináč baby ešte som raz bola na nete videla jeden podsedák vyzeralo to asi takto: z PUR peny tvar U a asi tak na 20 cm okolo sedáka čosi ako opierka na chrbát a ruky, nevideli ste to aj vy niekde, to sa mi tiež ešte páčilo a teraz ho už neviem nájsť.

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanebudka
autor
10. jan 2011

tak už som to konečne našla, čo na to hovoríte?
http://www.babybazar.sk/Baby-smart-sedak-novy-i...

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanebudka
autor
13. jan 2011

to by som rada, ale v RS? tu ak chceš niečo nové .... , to tak možno o rok by sa nejaký obchod alebo reštika našli. Skúsime ak niekde vycestujeme, aj na Stokke som sa pýtala pozerali na mňa ako keby som chcela nejaká zázrak.
Ale chcela som to malému k narodkám.