Tréningové nohavičky

lolinko
13. dec 2014

Zdravím všetkých
Mamičky poraďte mi prosím. Učíme sa na nocnik, nemáme s tým problem, urobí potrebu keď ho tam dáme ale nepýta sa 😞
Chcela by som mu kúpiť tréningové nohavičky. Na webe som sa o nich dočítala veľa ale chcem vedieť aj váš nazor. Sú dobre, dajú sa kúpiť aj v kamennom obchode alebo iba na webe, viete mi poradiť značku alebo kvalitu?
...nohavičky by som chcela ale také, ktoré sa dajú prať nechcem iba na jedno použitie.
Vopred všetkým ďakujem

siska53
13. dec 2014

@lolinko ahoj. Ja som kupila treningove nohavicky v BFB,ale len jedny. Kamoska mi povedala,ze im boli zbytocne. A ako som zistila,aj nam. Prosto syn to cele nechapal. Pochopil az ako2,5r., ked mal plienkovu dermatitidu a mali sme ho nechat behat naheho. Trvalo mu to vtedy 3dni. Dcerka je potvorka,nrjak na vsetko kasle a treningove nohavicky odmieta. Prosto sa jej pacia tie,co maju obrazok Minnie. No to jej nebrani ich ocikat.. Takze tie treningove u ns nejak nemaju uspech. Jedine,v com je to lepsie je,ze zachytia viac mocu. Ale strasne dlho schnu. Ja som z tych dovov dalsie nekupovala. Prat ich treba a ci utriem viac alebo menej mocu zo zeme,je uz uplne jedno. Umyt to musim tak ci tak.

pribinak
13. dec 2014

My sme tiez kúpili a bolo nam to k ničomu, krpec nevidel žiadny rozdiel, plienka ako plienka, proste veselo nakladal aj do nohavičiek, deti podla mna nevnímajú rozdiel, ze sa to inak oblieka a vyzlieka, pre nich je to len plienka
Ked uz robí ciki a kako do nocnika, je uz len otázka kedy to cele pochopí a začne sa pýtať

ria_zuzolova
13. dec 2014

Moja skúsenosť je taká, že tréningovky sa uplatnili až vtedy, keď už deti chodili na WC, ale občas "nestihli" a trochu cvrkli - vtedy tréningovky sa vymenili, ale nohavice a prípadne pančuchy ostali čisté. Kým dieťa ešte pustí plnú dávku, tak tréningovky nestačia...
My sme mali Imse Vimse a BabyLucy. Prvé menované boli mäkšie, pohodlnejšie, vhodnejšie na tréning. Tie druhé zas viac toho zachytili, lebo boli robustnejšie, skôr pripomínali plienku. Tie BabyLucy sme využili aj neskôr po odplienkovaní v prípade hnačkových chorôb. Ale to bolo dávno, teraz sú už iste iné značky a ak aj tieto ostali, zmenili sa strihom.

adka_pajerska
13. dec 2014

my mame doma tieto http://www.aliexpress.com/item/4-pcs-Baby-Toddl... v baleni su 4ks a ja som maximalne spokojna. Ale myslim si že treningove nohavicky su skor len na pripadne cvrknutia ked uz dietatko vnima že mu treba a pýta . Damko ma doteraz namiesto slipkov ak nahodou nestihneme a trosku si cvrkne tak to pekne popije.Vnutry je frote latka.

hradnapani
13. dec 2014

@lolinko kupila som a bolo to zbytocne. fakt je to na nejake cvrknutia a v tom pripade su aj lepsie obycajne bavlnene nohavicky ci slipy, lebo sa ovela kratsie susia po oprani 😉