Učíme sa knižkami

lucinka128
11. feb 2019

Ktorá z Vás má chuť sa zapojiť do projektu s mojim Nikolasom ?
S mojim knihomolom hladáme➡️➡️ 6 ⬅️⬅️z Vás,ktorí si radi čítate so svojimi detičkami a chceli by ste sa spolu s nami zapojiť do krásneho projektu.Ide o to, aby ste kúpili jednu knihu konkrétnemu dieťaťu, ktorého meno a adresu Vám pošlem v správe. Urobíte radosť jednou knižkou a na oplátku dostanete pre svoje dieťa aj 36 kníh. Ak sa teda chcete zapojiť tak sa mi v komentári nahláste a ja Vám pošlem bližšie info v SS😉
Vhodné pre deti od 0-16 rokov. Po precitani sukrom. spravy mi potom potvrdte znova ci idete do toho ❤

pribinak
11. feb 2019

Pyramída. Na konci bude vela sklamaných

lucinka128
autor
11. feb 2019

@pribinak ako je to dobrý projekt si myslím noo ale je to na osobnom zvážení

zooeynka
11. feb 2019

Staci chodit do kniznice...a netreba nikomu nic kupovat.

hettinka
11. feb 2019

@pribinak presne, princíp pyramída, ti prví na vrchole pyramídy knižky ešte možno dostanú a čím neskôr sa človek zapojí, tým nižšiu šancu má, že sa niekedy nejakej knihy dočká.

pribinak
11. feb 2019

@lucinka128 co ked dostanes 5 rovnakých knih? Alebo 10 ročnému pride kniha ako pre rocne dieta? Ako donútiš ine matky, aby fakt poslali knihu? Uvedomuješ, ze nemas šancu dostať ani polovicu a nie 36 knih?

lucinka128
autor
11. feb 2019

@pribinak tam sa píše aj vek dieťaťa ďalej v pokynoch a úplne iné uvidíme nič zato nedám nedám majland kúpiť jednému dieťaťu knižku

lucinka128
autor
11. feb 2019

@lucinka128 nikto nekáže nikomu sa k tomu pripojiť

hettinka
11. feb 2019

@lucinka128 kúp radšej svojmu a máš istotu. Alebo sa spoj s kamoškami a knižky si požičiavajte. Už som to zachytila aj na FB, ale je to hlúposť, prídeš o peniažky s najväčšou pravdepodobnosťou.

janage
12. feb 2019

@zooeynka moja reč😉zápisné tento rok ja 3 E deti tuším 1. Dá sa použiť aj vzdelávací poukaz na úhradu. Pri našej spotrebe kníh, by sme sa nedoplatili😁 výber obrovský, dá sa už aj cez net rezervovat kniha za 0,20 eur. Najvýhodnejší vklad v mojom živote. 👏 Mne je skôr ľúto, keď počúvam aké sú knihy drahé a knižnici naháňam členov, lebo majú nedostatok.