Viete mi poradiť niečo na ukľudnenie nervov?

7. apr 2020

Baby v poslednom čase som strašne nervózna, mám pocit že to prestávam zvládať s deťmi, všetko ma priserne vytočí. Potrebovala by som niečo na ukludnenie, viete poradiť? Vďaka

stela01
7. apr 2020

Daku pomoc ? ....čas len pre seba ?
Iný aktivity ?
Alebo ?
Večer pohár vina 😉.

korunka1
7. apr 2020

@stela01 ja by som dala aj 😝dva,tri

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stela01
7. apr 2020

@korunka1 netreba sa brániť . 😂😂😂😂😂

janinque
7. apr 2020

Tryptofan, je to aminokyselina, bežne kúpiš v lekárni.

asia83
7. apr 2020

B-komplex od Sanofi.

amelia000
7. apr 2020

Najlepsia je dovolenka od muza a deti...nemas moznost ist niekam na par dni na chatu?

mareka49
7. apr 2020

Cas pre seba _ na zaciatok.
Aspon hodina obden.
Prechadzka v prirode.
Sama so sebou.
Mimo bytu, domu..
Mimo myslienok co vsetko MUSIS.
Chvilku co CHCES.
Mentalnahygiena SEBA

korunka1
7. apr 2020

@stela01 budú dlhé dni, nebudem sa obmedzovať 😂...nato je život krátky

autor
7. apr 2020

@amelia000 nie to sa nedá

autor
7. apr 2020

Teraz sa mi ťažšie hľadá čas pre seba počas dňa, keďže je situácia aká je. Ale asi sa pôjdem večer niekam sama prejsť .
Večer keď mám už voľno tak sa mi absolútne nič nechce. Som úplne bez energie

marci77
7. apr 2020

magnezium

autor
7. apr 2020

@stela01 momentálne sa nestretavame s nikým, mamina chodí do práce, takze sa nestretavame ani s ňou ani s ocinom, svokrovci sú v rizikovom veku, nechceme ich ohrozovať

mariah0307
7. apr 2020

Persen 🙂

tenerifka
7. apr 2020

aj ja hlasujem za magnezium, najdostupnejsia vec a zabera rychlo, budes v pohod, budes dobre spat a len ti to prospeje. Len telo si navykne a bude treba davat si ho stale

amelia000
7. apr 2020

A co tak vecerna vana so svieckami a poharom vina? Cokolada?

luciannka83
7. apr 2020

Persen forte. Užívať podľa dávkovania.

sunny8
7. apr 2020

Zajtra je spln mám v pláne relaxovať na balkóne a sledovať ho ❤️ je výnimočná noc ❤️ skús .. premyslaj .. nechaj myšlienky plynúť .. strat sa v tom care mesačného svetla.. medituj .. rozprávaj sa s Bohom .. napíš list sama sebe a oceňuj sa .. pusti si nejakú relaxačnú hudbu.

autor
7. apr 2020

@sunny8 ďakujem pekne ☺ vyskúšam až na to rozprávanie s bohom , to nie je pre mňa

gondyo
7. apr 2020

gelsemium

basullinka
7. apr 2020

Ja si davam Persen. Je to ba prírodnej baze, len bylinky. Spociatku som sa toho bála, ale velmi to pomaha.

autor
7. apr 2020

@basullinka a po akej dobe ti to začalo účinkovať?

sepkev
7. apr 2020

Persen forte,mne vzdy zabral hned,uplne som citila,ako sa mi hlava dala do kludu a ustali mi aj uzkostne stavy

brita7777
7. apr 2020

kolko maju rokov ? mne pomaha, ked si cez obed s dcerou pospim..teraz mi zacala vstavat po 40minutach, bude mat 2 o 2mesiace, takze ozaj ten cas na seba je minimalny, ked si pospime spolu, spi dlhsie aj ja salepsie citim, aj ked tiez by som si radsej cez obed niekedy knizku prečíta la robila nieco ine, ale potom som poobede paralyzovana na fotele.
ja uzivam magnezium bforte a d vitamin asi 6mesiacov, no unavena som aj tak.
podla mna je to dosledok nevyspatych noci.
starsi syn ma 3a pol spim s nim v izbe a v noci sa zobudi sem tam a mna to zobudi tiez, takze nejaky neruseny spanok som nemala pekne dlho

autor
7. apr 2020

@brita7777 moji majú 1 a 3. Ja sa na spánok sťažovať nemôžem, obe deti mi spia celé noci. Ja neviem čím to je, ale v poslednej dobe to fakt už prestávam zvládať

basullinka
7. apr 2020

@basullinka v podstate hned a clovek neni z toho vobec otapeny....ja som si to dala aj pred statnicami a maximalne som sa sustredila..takisto ked som v praci a uz som vycerpana a dam si, tak som omnoho vykonnejsia...a ked prestane ucinkovat, tak na mna nepride utlm, co je super.

tristanka
7. apr 2020

Dostatok spánku, magnézium a každodenná prechádzka na slnku

gardenia1
7. apr 2020

@ptmt1011 tiez Persen.

hejtermama
24. máj 2020

MagneRelax! Je to taká modrá krabička- s medovkou a chmeľom🙂 a fakt zabera🙂