Svadba - Malacky, Skalica

17. nov 2023

Ahojte dievčatá poraďte mi prosím plánujeme svadbu na jún okolie Malacky Skalica tu v Malackách su tie hotele extrem drahé ale že naozaj extrem 9 000 len za jedlo a za všetko a to mame len 50 ľudí. Tak sme sa rozhodli že to dáme do kulturáku ale s cateringom že by nám tam spravili aj výzdobu, no neviem už som zúfalá zienky poraďte mi niečo za rozumnú cenu. Kľudne do 2 000 aj viac ale 9 je už fakt veľa.

kris_tin257
17. nov 2023

My sme mali wellnes hotel spark netuším ale koľko to teraz finančne vychádza no my sme boli veľmi spokojní 😊

martina_malacky
18. nov 2023

Motel M,Spark,Gall caffe-odporucam tam sme mali aj my,Event hall. Kde vam napocitali 9tis?

martina_malacky
18. nov 2023

A inak ked mate 50ludi tak necakaj ze ti niekde daju vsetko do 2000€. A zase prenajom kulturaju,catering aj vyzdoba nieco stoja tak aby vas to nevyslo este viac. A mas s tym viacej roboty. My sme v Gall caffe platili pred 2r cca 6000€ a to sme mali cca 90ludi-uz aj s gratulantami.

laabejamaya
26. nov 2023

veľmi pekné miesto na svadby je aj Tropic reštaurácia v Šaštíne

dodoking
16. dec 2023

V okolí Malaciek Motel M vychádzal tento rok v auguste do 5 tisíc celá hostina - jedlo, pitie, výzdoba bez kytíc aj s obradom pre cca 60 ľudí... V okolí Skalice by som vyskúšala v Holíči Hotel Sun alebo Reštaurácia Jozef II, ale tam majú aj na 2 roky plno