Čo viac poteší deti?

13. okt 2023

Ahojte, potrebujem nejaký darček pre deti do MŠ, konkrétne predškolákov. Nejakú drobnosť za pár drobných. Našla som takéto maličkosti. Čo myslíte, že by viac decká potešilo? Puzzle alebo hlavolam? Prípadne dajte návrh na nejakú inú drobnosť. Rozmýšľala som ešte nad kľúčenkami alebo reflexnými samolepkami.

marianarem
13. okt 2023

U nas sa tieto drobnosti dost hromadia, takze ja som radsej pripravila male sacky s lyofilizovanym ovocim - nakupila som par balickov a podelila do sackov. Je to u deti oblubene, je to zdrave a spotrebuje sa to. Aj tento rok spravim nieco take.

juliacenc
13. okt 2023

Ani jedno. A najhorsi je ten ciselny hlavolam. Absolutne nevhodne pre deti do MS 🤷🏻‍♀️

ziarifka
13. okt 2023

Napadli mi skakacie loptičky. Pripadne bublifuk, ale ten zvykne nechávať fľaky na oblečení. Alebo balóny. Ako rodič uprednostňujem niečo, čo sa použije a vyhodí. Tieto drobnosti nosí dcéra zo škôlky, vždy je nadšená a za pár dní sa toho zbavíme.

lulula12
13. okt 2023

Mne sa najviac pozdava to prve, velmi sa mi to paci 🙂 A myslim si, ze to deti potesi. A vlastne aj keby nie, nedozvies sa to 😀 Kazdopadne chvalim napad, pretoze dat cisto len sladkosti, to mi uz nepride ani take originalne a podla mna maju sladkosti az az.

autor
13. okt 2023

@marianarem ja potrebujem drobnosť, ovocie bude čerstvé .

januska12323
13. okt 2023

Prvé neviem čo je, druhé hlavolam ťažký aj pre niektorých dospelých, tretie tiež neviem čo je. 5 ročné dieťa a kľúčenka? Skôr nejaká spoločenská hra v kocke, určite sa dajú zohnať aj lacnejšie.

autor
13. okt 2023

@januska12323 spoločenská hra v kocke? To je konkrétne čo?

vevesh
13. okt 2023

Guma, balon, alebo nejaka "carovna" ceruzka- duhova, ohybna, gumovacia atd. Zvysok su len somariny, ktore letia rovno od dveri do kosa. Su to zbytocne vyhodene peniaze a pomlcim o zivotnom prostredi, detskej praci a co., kedze za par drobnych to bude ali, shein a spol.

biem22
13. okt 2023

Ja neuznávam veľmi tieto darčeky, lebo väčšinou sa zapatrošia/vyhodia, ale jedna žena vyrába tie hlavolamy s obrázkami , neviem či sa tu môže dať meno, keď tak napíšem do správy, nekupovala som od nej, len si ju vsimam v jednej FB skupine ..

sendy1977
13. okt 2023

a reflexné prívesky ? Rodič to vie dať na zips plecniaka 😉

luccija
13. okt 2023

@sendy1977 reflexné prívesky toto čo posielaš sa deň s tým zabavia a skončí v komode.

sendy1977
13. okt 2023

@luccija my to aj dospelý nosíme na plecniakoch . Ale asi máš pravdu, my nemáme malé deti. 🙂

milanemila
13. okt 2023

Mne sa napriklad pacia tieto drevene zalozky. Vyuziju aj neskor v skole a my pouzivame podobne aj ked citame malej nejaku dlhsiu knizku uz teraz ked je skolkarka.

pohodacka03
13. okt 2023

@milanemila prosim vas kde to maju? Paci sa mi ten napad 🙂

luccija
13. okt 2023

@sendy1977 nie, zle som to napísala🙂to, čo posiela autorka sa mi nepáči a rýchlo omrzí...prívesky dajú na batoh, bicykel to sa mi páči taký napad

luccija
13. okt 2023

@sendy1977 nedala som tam čiarku a vidíš úplne iný zmysel🙂

autor
13. okt 2023

Dievčatá, ja potrebujem niečo čo tie deti aspoň trochu zaujme v danú chvíľu. Rozumiem, že rodičovi takéto veci prídu úplne zbytočné a doma zavadzajú, ale toto je o deťoch a o tom čo ich poteší. Pôjde to do balíčkov . Ak toto teda nie,tak napíšte čo by potešilo vaše dieťa, ale nemyslite pri tom na to, či to je zbytočná blbosť bez využitia ,ktorá sa vám nepáči .

ivangeline
13. okt 2023

Mne pride prívesok/klucenka fajn.

januska12323
13. okt 2023

https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2...
Pozerám asi lacnejšie veci chceš.

sasitimi17
13. okt 2023

ale to aj deti rýchlo omrzia takéto s prepáčením blbosti... my sme tiež mali presne toto doma a dcéru to zaujalo na minútu možno, aj minule niekto im dával v triede balóny a už pár dní ten balón zavadzia v izbe :D
Čo sa jej najviac páčilo boli nálepky alebo tetovačky + sladkosť, ak chceš byť origoš tak skús pozrieť ovocné kože, pokiaľ si z tých mamičiek čo majú hisáky z klasických sladkostí :D
kamoškina malá dostali v triede zase zmrzlinový kornútok kde bolo kindervajce a to bolo fakt super

autor
13. okt 2023

@sasitimi17 ja nemám z ničoho hysáky, ale keď si raz na školskej rade odsúhlasili, že do balíčka pre deti chcú ovocie, džúš a nejakú takúto drobnosť tak tam nedám miesto toho ovocnú kožu predsa 😃... ale už je to jedno objednala som drevené píšťalky. Tie by deti zaujať mohli.

pohodacka03
13. okt 2023

@milanemila dakujem krasne 🙂

sasitimi17
13. okt 2023

A my mame odkial vediet co ste si odsuhlasili? Naco sa potom pytas na ostatnych nazor?
Tak daj co ste si odsuhlasili a hotovo, potom kasli na to aky maju na to nazor ostatní

vamajka
15. okt 2023

Tak to bude super ked ti v triede zacne piskat 20 deti na pistalke a doma im to urcite rodicia zoberu kto bude cely den pocuvat ten piskot no ja urcite nie. To uz fakt boli lepsie tie zalozky do knihy

jakubik
15. okt 2023

Ja som davala z tedy nepriehladne sacky samolepiace do nic 1balon,lizatko a nalepku,dnu deti nevideli, hotove boli,este aj ucitelky mi dakovali,ze skvely napad a ani pocas spanku nemukli lebo po nom mali slubene toto prekvapenie 😉

andrea140219
15. okt 2023

.

floren
15. okt 2023

Neviem,na kedy to potrebuješ, ale ja som z Ali objednala vymienacie ceruzky, mali úspech https://a.aliexpress.com/_mqu1EIO

daren1
15. okt 2023

Pečiatky, z pepca 20 kusov, v jednom balení a samolepky to sme robili také balíčky detičky vek 3-4roky,pecatky mali veľký uspech

evaachesa
15. okt 2023

Vôbec si nepísala o čo ide, že ste si to odsúhlasili s rodičmi ( a ty si v rade rodičov ako jeden z rodičov?). S rodičmi si sa teda mala aj poradiť. Tie píšťalky asi veľmi neocenia. 🤯😅
Tie drevené záložky (alebo hocijaké iné) sú super nápad.