Croco pero pre 3 ročné dieťa. Máte skúsenosť?

pepapo
13. dec 2009

Ahojte,
poculi ste o tejto pomocke na ucenie anglictiny pre dieta? Mate niekto s tym skusenost....rozmyslam nad kupou pre 3rocneho syna a kedze to nie je lacna zalezitost,zistujem info.dakujem vopred

laki
14. dec 2009

ahoj, osobne skúsemosti s tým nemám, tiež som to pozerala na nete, ale zdá sa mi to dosť finančne náročné.A obávam sa toho, že by to moju malú po čase omrzelo, ako velká väčšina vecí.

tanaba
26. dec 2009

ahojte,
my sme ho kupili dcere na narodky a sme spokojni a hlavne dcera. Nasa ma 6r.

sabinatomas
26. dec 2009

A koľko vlastne také pero stojí?

trinitka87
26. dec 2009

vyse 100 eur, tusim 120

jajuska452
26. dec 2009

croco pero sme pouzivali s detmi v skolke a podla mna je to super hracka dietatu to presne povie v slovencine aj anglictine co ma robit a hladat.aj sa pri tom zahraje aj naucí anglické slovicka su tam rozne temy zvieratka dopravne prostriedky a tak dalej. stojí to okolo 120 euro

kasami
26. dec 2009

ja som nad tym tiez dost uvazovala ... ale podla mna je dost realne ... ze ta firma uz o pol roka nebude a co potom k tomu dokupit ? naozaj je to dost financne narocne ...

ale nasla som nieco podobne .... vola sa to Leapfrog a maju viacej druhov podla veku dietata ... aj take citacie pero aj herne konzoly ... zial u nas to este nepredavaju
ale ja som to kupila malemu (5r) a podla mna je to super vec ... sam musi aktivne na tej konzole pracovat ... cisla, pismena, tvary, farby a hry sa daju k tomu dokupit akekolvek
a taktiez maju rozpravkove knizky s takym ciatacim perom 🙂

inak si myslim, ze to je super pre deti ... len aby ich to neprestalo bavit 😝

tanaba
4. jan 2010

u nas to funguje tak, ze chvilu to dceru bavi, potom nie a po case sa k tomu vrati..Teraz sa s crocoperom hra syn - 1.5r. Bavi ho pustat si zvuky,hlavne aut, a zacina "citat" obrazky, jasne, ze v slovencnine 🙂

veverica
10. jan 2010

syncek dostal od Jeziska a ma 2 roky a 4 mes. a ii ked sa s tym nehra denne aj ho napadne a vypyta si "hovoriace pero". Sam si ukazuje na obrazky a aj ich v anglictine opakuje. Bavia ho aj zvuky, ktore obrazky vydavaju. My sme spokojny a odporucam 🙂

lias
6. nov 2010

Ahojte, obnovím trochu túto tému 🙂
To pero majú teraz v Dráčiku, rozmýšľam, že by to decká dostali pod stromček.
Ak ho máte doma, naozaj je to také super ? Ako dlho to vaše deti bavilo?

anetka02
2. dec 2010

Pero vrelo odporucam. mam dve deti. Kupila sim jednu sadu Jumbo set a solo pero. Decka to miluju. Dokonca som na www.crocopero.sk objednala dalsie knizne tituly. Investicia sa oplati!

mamamima
10. jan 2012

Crocopero je ta najlepsia vec aku sme kedy kupili. Investiciu nelutujem, kedze som malu davala na angl., kde sa nanaucila ani tolko ako teraz s tym a tolko penazi to vyslo ze az. Mam 7 a skoro 3 rocne dcerky a ta mladsia vie skoro vsetky zvierata po anglicky, , aj ked sa jej pytam opacne z angl. do slov. vie povedat, pesnicky anglicke veselo spieva. Odporucam zo vsetkych hraciek najviac. Ale zas núrcite su deti, co pri tom neobsedia, nebude ich to bavit. Pozna si ich kazda mama, ale mozno do toho dorastu.

sonica
15. feb 2012

ja tiez nad tym premyslam, mala ma aj knizku anglictiny pre najmensich, a celkom jej to ide aj ju to bavi, tak si myslim, ze by to nebolo marne 😅
bude mat tri roky, tak asi ju dostane k narodeninam 😅

xlucia
15. feb 2012

my ho mame uz myslim cez dva roky.som spokojna

lumarque
6. mar 2013

@xlucia @mamamima a aky set mate? ten jumbo?ake presne veci v nom su?( lebo z popisu na stranke som to az tak nepochopila, co tam presne ma byt.) A aj to spieva nejake pesnicky alebo len precita? deti o asm neznicili, nezosuchali tie veci? dakujem L

xlucia
6. mar 2013

@lumarque ja ma ten velky set, som spokojna. kym boli malicky ako tvoji, tak sa hrali hlavne s perom a tymi kartami, tam nie je co pokazit. knihy az ked ziskali cit do ruky 😉

lumarque
6. mar 2013

@xlucia aha ten s 4 alebo 8 knizkami? teraz som videla za 69 so 4mi tak sa trosku lamem 🙂 A bavi to tvoje deticky aj teraz, kolko maju? Pocuvali ste po slovensky alebo po anglicky? A Aj sa nieco naucili, alebo to bolo skor ako dobra zabavka? Musela si pri tom byt s nimi, alebo sa vedeli zahrat aj same?

xlucia
6. mar 2013

@lumarque my to mame uz vyse 3 roky. knihy mame 4. chalani maju 6 a 4 roky. karty robia sami, s knizkou pomaham, ale vedia aj sami

bipka
22. okt 2013

@xlucia @mamamina @anetka02 maminkym prosim Vas, mam tri deticky (4r, 4r, 3r.) a rozmyslam, ze kupim Jumbo set. Samozrejme, urcite sa budu chciet hrat vsetci traja, tak sa chcem poradit, co dokupit, aby sa mohli hrat vsetci. Manzel nasiel aj to pero, ale ak to dobre pochopil, to je len v anglictine. Dakujem za kazdu radu 😉

xlucia
22. okt 2013

@bipka nie. rozprava aj slovensky

bipka
22. okt 2013

@xlucia tak potom super 🙂 🙂 a Vy ste odkial objednavali?

k_a_j_k_a
22. okt 2013

@bipka to samostatne croco pero je to iste ako kupis v tom Jumbo sete. nase dostali minuly rok na vianoce jeden Jumbo set a k tomu este jedno pero, aby sa mohli hrat obe naraz. priznam sa, ze nam to donedavna lezalo v skrini, vytiahli to deti az cca mesiac dozadu. mladsiu (3r) najviac bavia tie karticky, starsia (4r) sa hrava s knizkami, ale pusta si ich len po slovensky.

bipka
22. okt 2013

@k_a_j_k_a tak to ste ma potesili 🙂

bipka
22. okt 2013

Pozeram to na tejto stranke http://shop.abclive.sk/uvedena-cena-nezahrna-na... a tam pisu, ze nie je moznost slovenskeho prekladu 😕

bipka
22. okt 2013

@k_a_j_k_a prosim Ta, Vy ste kde kupovali?

k_a_j_k_a
22. okt 2013

@bipka neviem 🙂 to kupovali nasi. Jumbo set bol myslim z dracika a to pero niekde z netu.

k_a_j_k_a
22. okt 2013

@bipka inak myslim, ze to bolo z tohoto eshopu. Ale len cisto pero. Bez knihy.

silvapokorna
22. okt 2013

ahoj. znie to dobre. ako dobrá a zaujímavá pomocka, pokiaľ by to dieťa javilo záujem o angličtinu, prečo nie. ale pre 3-ročného chlapca? myslím, že ten potrebuje skákať, behať, stavať hrady z kociek a piesku. čo myslíš?
skús to nechať na neskor. za rok, za dva a myslím, že na trhu budú ďalšie podobné pomocky a už to nebude tak drahé. 😉

bipka
22. okt 2013

@k_a_j_k_a ved to, ze na tej stranke je startovacia sada, pero a nejaka knizka, stoji to 39,90 ale pisu, ze to je len v AJ.

k_a_j_k_a
22. okt 2013

@bipka neviem teraz, ci to nezavisi od knizky, ze pero by malo nacitat to, co mu predvolis. myslim tak, ze knizka je len v AJ, ale pero by Ti teoreticky malo citat, ak ho aktivujes na inej knizke aj slovencinu. inak, moje deti moc tu anglictinu ani nechcu. skor zvuky a slovencinu. ale ja ich do toho nenutim. hravaju sa to same.

kristina19801
3. okt 2014

ahojte potrebovali ste k tomu druhemu peru aj tu pamatovu kartu ..ako to vlastne funguje na dve pera?dakujem🙂