Fľaša do škôlky

sanny2993
11. aug 2023

Ahojte. Akú fľašu ste kupovali deťom do škôlky ? Nás synček ma strašne rad fľaše na tento typ. S cucačikom, ale nie športovú, ktorú musí vytiahnuť zúbkami. To este nevie 🙂 Ale teda nenašla som takú 🙂 Poraďte prosim 🙂)

kacena4
11. aug 2023

a maju mat fľašku v skolke? nebudu pit z poharov?

eliska13
11. aug 2023

@sanny2993 moje deti mali zakázané nosiť vlastne flase pili z plastových poharov

luliu
11. aug 2023

Nemali v škôlke flasku

patka06
11. aug 2023

do škôlky sme nedávali fľašu - len plastový pohár
Mali sme zakázaní čokoľvek na jedenie a pitie nosiť z domu

eternity24
11. aug 2023

@sanny2993 ja len na margo ostatných reakcii, že zase u nas v škôlke mávajú deti fľaše s pitím v skrinke a keď idu von, tieto fľaše si berú so sebou na dvor. Aby počas teplých dni mali aj vonku pitný režim. K tomu sosaciku. Práve dnes prišla malej flasa little dutch, skúste pohľadať googlom. Ta ma takýto sosacik, no ten sa vystrčiťˇ z fľaše až po stlačení gombika, dá sa aj na YouTube pozrieť video a teda keď flasa prišla, prišli sme na to, že dcérka si nedokáže otvoriť, teda stlačiť tak silno ten gombík aby sosacik vyskočil 🤷🏻‍♀️ no možno vás by to zvládol.

samimami777
11. aug 2023

Záleží od škôlky. Jedlo sme nemohli ani my posielať ale vodu sa mohlo v pohode nechať v skrinke a keď bolo dieťa smädné a chcelo "svoju" vodu tak sa vypýtalo či sa môže ísť ku skrinke napiť . A áno, majú v škôlke aj plastový pohárik na čajík /vodu ale nevadí nechať vodu v skrinke

sanny2993
autor
11. aug 2023

@sanny2993 maminky ste zlate ale ja som chcela poradiť a nie počuť že vaše deti fľašu nemali 😀😀😀😀😀 my ju mať môžme, deti si ich beru na dvor. Vo vnutry pijú z pohárikov 🙈🙈🙈

patka06
11. aug 2023

@sanny2993 Veď nemusíš kupovať špeci fľašu, dávaj mu takú ako máš na fotke

sanny2993
autor
11. aug 2023

@patka06 viesčo ja veľmi niesom za plasty skôr niečo trvácnejšie zdravšie by som chcela len ako píšem nepodarilo sa mi nájsť fľašku na tento princíp 🙈🙈

samimami777
11. aug 2023

A s takýmto otváraním ? Nemusí nič poťahovať len stlačí ten cuplík , vrchnák sa otvorí a môže piť

luccija
11. aug 2023

@sanny2993 tak kúp aká mu vyhovuje😀na dvor sa nosila veľká nádobka s vodou a poháriky aj tak kazdy pil z cudzieho aj, keď mali každý svoju farbu.😏

zuzanka.zuzu
11. aug 2023

lenže tieto plastové mu vyhovujú možno aj preto lebo sú ľahšie 😉 ale ak veľmi nechceš, tak moja rada - kúp obyčajnú sklenú so šrobovacím vrchnáčikom a vymeň vrchnáčik z jupíka 😀 my to tak riešime (my z Rajca dojčenského, môj syn jupíky nepije)

sanny2993
autor
11. aug 2023

@zuzanka.zuzu jupiky sú smrť 🤣 nám ho kúpila 1x svokra, no zatrhla som to ale fľašu som odložila kvôli princípu 🤣 Dakujem za tip kúpim v DM fľašu a uvidím či bude pasovať 🙂))

jankka1981
11. aug 2023

@sanny2993 fľaša MAM má podobný cucáčik, netreba ho vysúvať a netečie. Máme ju doma, predávajú ju aj v DM

luccija
11. aug 2023

@zuzanka.zuzu sklenenú jej nedovolia do skolky

jankka1981
11. aug 2023

@sanny2993 zabudla som pridať foto

samimami777
11. aug 2023

Aj toto inak vyzerá na ten spôsob , že len otvorí vrchnák a pije, nič nepoťahuje a je tam písané že je to vhodné do škôlky takže asi nemajú s tým malé deti problém otvoriť

zuzanka.zuzu
11. aug 2023

@luccija joj čo všetko nie je dovolené a deti/rodičia to nosia 😀 navyše závisí od škôlky, prejdeš o sídlisko ďalej a už iné pravidlá... a nie sú nejaké také detské "sklené"? ja som sa o to nezaujímala ale niekde som niečo podobné videla, že nerozbitné, odľahčené, ale možno len trepem, ozaj neviem

zorkahorka
11. aug 2023

Pouzivame najcastejsie tie, co mas na fotke. Vsetky, ale uplne vsetky plastove i ine speci flase casom tak zasli a chytili pliesen, ze sa nedali ani vycistit. Toto je najsamlepsua flasa - po par pouzitiach vyhodis a das druhú - cistu

annm81
11. aug 2023

My používame fľaše od Sigg. Sú z hliníka a sosák sa vytiahne jednoduchým pootočením vrchnáku. Obrovské plus je, že dieťa si samo dokáže skontrolovať, či sosák dobre zatvorilo - pri nedostatočnom uzavretí sa nezaklapne vrchný kryt.

www.pottenpannen.sk/p/detska-flasa-muminovci-ca...

jazula
12. aug 2023

Naša 2r3m má tiež najradšej ten štýl na tvojej fotke (z detského Rajca, Jupika ešte nemala), plus má Skip Hop fľašu so slamkou, s ktorou bez problémov funguje samostatne

juliacenc
12. aug 2023

@sanny2993 u nas v skolke bola
Flasa zakazana. Museli pit z poharov ktore maju tam

jankka1981
12. aug 2023

@juliacenc u nás si nosia deti fľašky. Každá škôlka to má inak.

evaachesa
12. aug 2023

Syn má túto 470ml termo fľašu a je perfektná. Pekne udrží vlažnú vodu počas vysokých teplôt. Má hygienické otváranie, ale hlavne nie je z plastu. Majú ju aj v menšom objeme 350ml.

kristella
12. aug 2023

Syn má teraz túto: https://waterdrop.sk/products/flasa-pre-deti?va...
Oni sú stále vonku a po výletoch, tak ju ozaj využije.

dada0902
12. aug 2023

Ja presne tieto viem nechať v skrinke s týmto sosakom keby náhodou bol smedny

janka1234321
12. aug 2023

Moj ma (na dvor a prechadzky/vylety) flasu PURA, maju rozne typy uzaverov, ktore sa daju variovat, podla toho, co komu vyhovuje

evaachesa
12. aug 2023

@kristella ja inak nerozumiem týmto typom fliaš pre deti...musí ten sosák chytiť rukami a aj keď len ústami, tak to je nehygienické, môže sa zašpiniť, hocikto sa mu tej fľaše chytí. No neviem, toto mi nepríde vhodné pre deti. Keby mala vrchnák, tak fajn...😏

kikulienkadd
12. aug 2023

Ahoj,u nás tiež má každé dieťa svoju fľašu vody z domu. Môj syn má Camelbak.

juliacenc
12. aug 2023

@jankka1981 to je fajn dcera mala s tym obrovsky problem bohuzial sa mi nedarilo ju motivovat pit z pohara stale chcela z obycajnej flase a v skolke bola potom 4 hodiny bez vody pretoze ucitelky to neboli ochotne akceptovat a ona sa zas odmietala napit z pohara…