Koľko platíte za súkromnú škôlku?

renatafilova
5. okt 2012

kolko platit za sukromnu skolku je vela alebo malo cca 350 eu za skolku v okoli trnavy? poradte je to cisto anglicka skolka aj jaslicky su v anglictine je to uplne nova skolka (zrenovovane priestory)dakujem

katren
5. okt 2012

@renatafilova podla mna to nie je vela.....v TO je spanielsko-anglicka skolka a jasle a tam sa plati okolo 370€....plus 3,6€ stravne na den....

dai
5. okt 2012

@renatafilova myslim ze ak je skolla dobra tak je ta suma velmi ptijemma. My chodime v ba do jednej z najlacnejsich avplatime cez 450...

meiwe
6. okt 2012

@dai V ba kde? Poznam lacnejsiu potom asi=[

dai
6. okt 2012

@meiwe v starom meste..
no mozno su lacnejsie. Ja pisem ze je to jedna z najlacnejsich jazykovych skolok

palinkovamaminka
6. okt 2012

nasa skolka v BA stoji presne 395 😉 a tiez je jazykova

dai
6. okt 2012

@palinkovamaminka mozem sa spytat kde a ako sa vola?

elise
6. okt 2012

@katren ale za tie peniaze ponukaju ozaj vela toho detičky maju erárne letne aj zimne oblečenia aj pyžamká rodičia nosia iba papučky nič ine ostatne všetko robi a zabezpečuje škôlka🙂

v piešťanoch je jedna škôlka jasle na záhradnickej škole tiež maju angličtinu a je rodinne prostredie a plati sa 140 euro + strava

palinkovamaminka
6. okt 2012

@dai napisem ti, lebo na stranke to nemaju 😉

katren
6. okt 2012

@elise no ved pisem, ze mne to nepride vela.....
ale @renatafilova ani nenapisala, co je v cene ani nijake ine info....tak som napisala moj pohlad na to 😉

mima4
6. okt 2012

@renatafilova hmm, pokial dieta ma do troch rokov a mas prispevok od statu nan, tak je to fajn cena.
Ak je starsie, pre mna je to dost. Urcite by som to riesila len docasne a snazila sa o prechod do statnej skolky.

dorekapa
6. okt 2012

@renatafilova ahoj.Moja dcerka chodi do sukromnej skolky od 2 rokov.Najprv do troch rokov to bolo sanatorium,takze to spadalo pod zdravotnictvo a od 3 rokov presla du sukromne jskolky a majitel je ten isty.Za den v skolke akoze stravu plantim 1,20 a skolne ma mesacne 10 Eura.Maju tam saunu a raz do tyzdna chodia s detickami do solnej jaskyne.Kazdy rok maju plavecky vycvik.Ja som nadmieru spokojna.Je otvorena od 6 rana do 17 hod.

tinki
6. okt 2012

@dorekapa aj moja tam chodí... 😉

dorekapa
6. okt 2012

@tinki wow, to je mile,tak sa stretnut.Inak neviem ta zaradit,nevidela som ta v skolke este.

dai
6. okt 2012

@dorekapa to kde je taka zazracna skolka?🙂

dorekapa
6. okt 2012

V Humennom

tinki
6. okt 2012

@dai ďaleko od teba

renatafilova
autor
7. okt 2012

@dai ahoj je to v hrnciarovciach nad parnou je to pri trnave je to naozaj krasne skolka aj jaslicky len cena sa mi zdala trochu vyssia .

renatafilova
autor
7. okt 2012

@katren je to len skolne +strava je extra