Máme zmeniť škôlku?

sladkabeatrice
21. feb 2017

Ahojte.potrebujem poradit.malynmi chodi so skolky do nasej obce kedze u nav okrese sa schvalil poplatok ze ak dieta chodi do skolky mimo svojej obce za skolku sa priplaca kazdy mesiac 50e.ale mame este jednu skolku blizsie a tam je aj skolka kde maly pojde.ibaze ta uz spada pod mesto.cize priplatok.2 roky chodi do skolky do nasej obce a teraz od septembra uz pojde do predskolky a zvazujem ci jo nechat uz posledny rok tam kde je s tym.ze vsetko tam pozna do skolky chodi rad ale nebude poznat ziadnych spoluziakov.v tej najblizsej skolke sice spozna spoluziakov ale doteraz tam nepozna nikoho ani ucitelky ani rezim.mate podobnu skosenost?ja sa vobec neviem rozhodnut co mam urobit. Dakujem

fidorka7
21. feb 2017

@sladkabeatrice myslím že toto za teba nerozhodne nikto. Ide ti o tých 50 euro alebo o to, aby sa tam dieťa citilo dobre? Lebo inak nerozumiem, kde je problém.

kale13
21. feb 2017

a kolko bude dochadzanie do tej druhej skolky? vy sa budete stahovat do toho mesta, ked pojde tam do skoly bez spoluziakov zo skolky?

erickatt
21. feb 2017

Nechaj ho kde je. V skole bude aj vela novych deti a skamaráti sa hneď

anickadusicka13
21. feb 2017

Ja by som urcite nechala,kde je, a ked sa mu tam uz paci, zbytocne robit dietatu stresy, a este je mozne, ze bude mat odklad .. nikdy nevies ... rodicia co mali problem so skolkou by dali cokolvek, aby dieta do skolky chodilo rado 🙂 mnohe deti maju rozne neurozy ,,, takze ja by som urcite nechala kde je .... 🙂 a kamaratov vo skole si najde a rok vela spravi ...

snehuuulienka
21. feb 2017

@sladkabeatrice nechaj dieta tam,kde chodi teraz....skola bude pre neho nieco nove,najde si hned novych kamaratov,a co vies mozno tam niekto pojde aj z tejto skolky🙂