Materská škôlka Rešetkova, Bratislava - Nové mesto

mis_ka
14. okt 2012

Ahojte, zbieram informácie o škôlkach v našom okolí, aby som mala ľahšie rozhodovanie kam prihlásiť môjho drobca. Budem rada za každú skúsenosť (dobrú aj zlú) s touto škôlkou. Zaujíma ma všetko, pani učiteľky, program, strava, hygiena... Ďakujem

mis_ka
autor
24. okt 2012

nikto nic?

pimpulienka
16. jan 2013

Aj ja o nej uvažujem okrem inych 😉 Do koľkych si davaš prihlášku?

pimpulienka
16. jan 2013

@mis_ka uz si sa pre ňu rozhodla?

mis_ka
autor
16. jan 2013

@pimpulienka neviem stale, nas maly bude mat 3r. az v marci 2013, chcela by som aby nastupil od januara, kedze teraz v septembri mi ho urcite nevezmu ako 2,5 rocneho... bola som sa tam spytat a povedali mi, ze nemam sancu :( tak neviem teraz co robit ci to vobec skusat, dam ale urcite prihlasku aj inam.

pimpulienka
16. jan 2013

@mis_ka dcerka bude mat v juni 3 roky a v septembri idealne 3 roky aj dva mesiace. Dufam, že mi ju do nejakej zoberu. Este sa mi paci Palkovicova s Prešovskou tam je jedna riaditelka..

katkaajurko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pimpulienka
9. jan 2014

@katkaajurko nie do tychto nas nezobrali, chodime inde..

nadja23
5. mar 2014

mate este niekto skusenosti, prosim? dakujem

romanovic
8. mar 2014

@nadja23 ano, dcera tam chodi 3. rok. Okrem riaditelky su vsetky ucitelky OK. Riaditelka je ten typ, co nema rada deti 😀 , total chlad, povyseneckoct, odmeranost k detom, ktore (a rovnako aj moja dcera) ani po niekolkych rokoch v skolke nepoznaju jej meno, ostatne ucitelky miluju...
Napr. moja dcera ju vola "ta, co nam kaze spat takto" a ukaze pravy bok, lebo u pani riaditelky mozu deti spat iba na pravom boku, aby sa nedivali na seba a nahodou nevyrusovali.... 😀 😀
Inak OK, moja sa do skolky vyslovene tesi a rano bezi po schodoch a hadze sa svojim ucitelkam do narucia...
Od 3. rocnika maju v ponuke tanecnu, anglictinu, chodili na korculovanie, idu do skoly v prirode.

diuska24
3. dec 2014

@romanovic, dcerky chodia do tejto skolky, a obe boli u, zastupkyni, my ju doma volame, ta, co nema meno 🙂

katkup
24. apr 2015

prosim o cerstve skusenosti, dakujem 🙂 momentalne som tam zaregistrovala kompletnu prerabku a aj parku 🙂

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaajurko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz