Materská škôlka Rovniankova v Petržalke

majloo
24. feb 2014

Ahojte dievcata, vzhladom k tomu, ze som nenasla v diskusiach nic o tejto skolke a potrebujem vediet,ako to v nej funguje, myslim strava, starostlivost, celkovo spokojnost so skolkou - su tu mamicky, co tam maju/mali deticky? Dakujem 🙂

total1
11. mar 2014

Ahoj. Ja tiez by som chcela prihlasit dieta do skolky na Rovniankovej, ale zatial sa mi nepodarilo zistit ziadne referencie na tuto skolku. Daj vediet prosim, ci sa ti podarilo zistit nejake blizsie info. Dakujem 🙂

vrnka
30. aug 2014

Ahojte baby.. Mne ide do skolky na Rovniankovu teraz od septembra moj 3 rocny syn. Tiez o skolke dokopy nic neviem.V maji mi prislo do schranky, ze je prijaty a nic viac..Ziadne rodicko nebolo, ani neviem co mu do skolky zobrat..ani ako bude vyzerat prvy den.. Ak nieco viete, prosim dajte info 🙂 Dakujem

majloo
autor
4. sep 2014

@vrnka aj moj teraz chodi asi s tvojim malym, rodicko ma byt az niekedy po 10.v mesiaci.🙂

vrnka
5. sep 2014

@majloo dakujem 🙂 tak sa potom aj osobne stretneme..

majloo
autor
5. sep 2014

@vrnka tak to neviem, ci mi to vyjde, alebo muzovi, ale keby nie, aspon viem, na koho sa obratim, ze co tam bolo..🙂

jeanka
11. mar 2015

@majloo
@vrnka caute baby, ako ste teda dopadli v skolke? nejake recenzie by pomohli? 🙂 dakujem

vrnka
11. mar 2015

@jeanka ja som so skolkou spokojna a odporucam 🙂 neviem,co presne by si chcela vediet..ak ta zaujima nieco konkretne,tak odpoviem 🙂

majloo
autor
13. mar 2015

@jeanka aj ja som velmi spokojna, dobre varia, maly skoro vzdy vsetko zje, ucitelky su prijemne na deticky, je to starsia skolka, ziadne supermoderne hracky a podobne, ale mne to nevadi, stale nieco robia, vyrabaju, ihrisko nic moc, ale casom, ked bude viac penazi, bude hadam krajsie. Nas maly tam chodi rad a to je pre mna podstatne. 🙂

timik77
1. jún 2015

Ahojte, dcera bude chodit od septembra 2015 do skolky na Rovniankovu a rada by som ju zoznamila s nejakymi detickami, ktore tiez nastupuju vtedy. keby mal niekto zaujem trebárs stretnut sa na ihrisku, bolo by to fajn. 😉

mojdend
12. jún 2015

@timik77 ahoj,aj moj syn nastupuje od septembra na rovniankovu🙂 keby ste chceli,mozme sa niekedy stretnut pri drazdiaku,alebo na inom ihrisku,nech sa drobci zoznamia 🙂

bimba01
4. feb 2016

Baby. Bol problem dostat tam dietatko, ci to nie je take preplnene? A ako ste spokojne s odstupom casu?

jeanka
5. feb 2016

@bimba01 ahoj, moj sa dostal... mal 3 roky v july a trvaly pobyt ma na Rovniankovej... ci sa tam dostali aj deti z inych casti petrzalky resp. mesta neviem...
nemam velmi s cim porovnavat ale je to podstatne lacnejsie ako sukromna skolka 😀 a vybera si aj tak nemozem... takze spokojna som 🙂 maly sa tiez nestazuje, nasiel si tam kamaratov, ucitelky su v pohode... niektore tam ucili uz ked my sme boli deti 😀

bimba01
5. feb 2016

@jeanka dakujem ti. A nevies ako riesia deticky narodene po septembri? Moja bude mat 3 v novembri.

jeanka
5. feb 2016

@bimba01 tak to neviem, nevsimla som si ci su v triede aj mladsie deticky... skor ale nie.... najlepsie asi bude prist sa spytat 😉

misjana
17. feb 2016

@jeanka ahoj, prosim ta, funfuje nejaka sukromna skolka/jasle blizko ms rovniankova alebo hociaka starostlivost? Na nete som nic nenasla a byvam mimo. Starsiu dceru by som dala rada tam a mladsiemu tiez nieco blizko musim najst, ak ho nezoberu. Dakujem za kazdu info 😉

jeanka
17. feb 2016

@misjana ahoj, tak to bohuzial neviem... sukromnu skolku/jasle sme neriesili... ale urcite nieco najdes na google 🙂

fidea
28. máj 2019

Ahojte, mohla by som poprosit nejake novsie skusenosti so skolkou na Rovniankovej? Ked sme boli zaniest prihlasku, nemala som zo skolky velmi dobry pocit, preto by som rada pocula nejake skusenosti z posledneho obdobia. Dakujem krasne.