MŠ Ušiaková v Dúbravke - skúsenosti?

hajajajka
1. júl 2019

Ahojte,

nenájde sa tu, prosím, mamina, ktorej dieta/deti navštevujú/navstevovali túto škôlku? Bola by som veľmi rada, keby sa niekto podelil so svojimi skúsenosťami s touto školkou. Ďakujem krásne 🙂

dankavrabova
1. júl 2019

@hajajajka dobrý večer prepáčte ale mohla by som sa pridať nám dnes prijali malú na usiakovu a vôbec o tej škôlke nič neviem a nemam skúsenosti 🙂 nebude vám to vadiť? Vdaka

hajajajka
autor
1. júl 2019

@dankavrabova jasne, budem rada, keď sa niekto ozve

ysseba
9. júl 2019

@hajajajka
@dankavrabova baby tu na MK je skupina mamičky z Dúbravky a okolia. Tam by vam vedeli dať určite recenzie. Ja mam kamosku ktorej obe deti tam chodili a plánuje tam prihlásiť aj tretie hoci ma aspon 2 škôlky co sú bližšie k jej domu, ale proste, ze bola spokojná so škôlkou.

mechurik
9. júl 2019

V ms usiakovej som mala v 2014tom syna kde ucitelku som pristihla ako sa vysmieva mojmu synovi pred ostatnymi detmi ze sa pokakal ale pritom este sme nevedeli ze to rychle pokakanie vzniklo z velmi silnej intolerancie na laktozu kde dieta nekontrolovane moze cvrknut a nezadrzi stolicu.

ysseba
9. júl 2019

@mechurik asi viem ktorú učiteľku máš na mysli 😂 sú jej iniciály A.R.? Ak hej, tak tam uz nie je. Teraz je v škôlke kde chodi moj syn 🤦‍♀️ Ale naštastie ju nemá

karidap
9. júl 2020

nejaka aktualizacia k danej skolke , ste teda spokojni? @mechurik , @ysseba @hajajajka

dankavrabova
10. júl 2020

@karidap ahojte môžem povedať ze celkovo sme spokojní 🙂