Náučné zošity pre 4,5-ročné dieťa

3. okt 2023

Ahojte, viete mi odporučiť nejaké pracovne zošity pre 4,5r dieťa? Pripadne poslať na mail ak máte nejaké pracovne zošity? Ďakujem 🙂

alexandra336
3. okt 2023

Kuliferdo je super

autor
3. okt 2023

@alexandra336 a ktore odporucas? 🙂

alexandra336
3. okt 2023

Môj drobec má 3 a pol roka, máme zatiaľ zrakové vnímanie, orientácia, niečo na zlepšenie reči ..treba si vybrať, je ich veľmi veľa. Môjho to veľmi baví, každý deň by s nimi pracoval 🙂

ornela_tn
3. okt 2023

ak by ste mali záujem my v redakcii predávame tieto po 5 euro. Je to pre deti 5 - 7 rokov

shaola
5. okt 2023

V tomto veku sa vykašlite na pracovné zošity, neviem, čo je toto za trend - a to píšem ako učiteľka zo škôlky. Najlepšie, čo môžete pre dieťa urobiť, je dávať mu do rúk reálne predmety, stavať stavebnice, navliekať korálky, puzzle, kocky, hrať pexeso alebo čierneho petra a podobne. Farbičky a kresliť, kresliť, kresliť... k tomu štetce, vodovky, tempery, nožnice, plastelína.. doma spolu variť, nechať dieťa hrať sa s cestom, šúľať si súľance... dieťa v predškolskom veku potrebuje manipulovať s predmetmi, nie robiť pracovné zošity. Potom, keď už bude predškolák, dajme tomu, ale aj tam sú iné a dôležitejšie veci pre to dieťa ;)

alexandra336
5. okt 2023

@shaola veď nikde nepíšeme že toto ostatné s nimi nerobíme a keď ho to baví, to nie je že by sme to robili nasilu 🙂 náš malý má 3 a pol roka a vôbec nepoužíval predložky, tieto zošity spomínané vyššie mu veľmi v tomto pomohli. To už každý by mal vedieť čo bavi jeho dieťa, ja som sa snažila s ním precvičovať aj hravou formou že som dala loptu pred neho, za neho a nepochopil to tak ako v zošite, nuž každý sme iný 🙂 to ale neznamená, že sa nezahrá pexeso a už dokonca aj človeče 🙂 všetko s mierou asi ale určite neuškodí nejaký pracovny zošit.