Poradíte dobrú štátnu škôlku v Bratislave?

borkax
28. okt 2011

Ahojte, poradíte mi naozaj dobrú štátnu škôlku v Bratislave? Najlepšie z vlastnej skúsenosti, napíšte aj v čom je dobrá, ďakujem

maznacik007
28. okt 2011

no v prvom rade sa pozri kde mas trvaly pobyt v akej casti BA... tak v tej pozeraj skolky /statne inak nemas sancu/ druha vec je ze ci budes doma na RD to moze byt dalsi problem uprednostnuju sa pracujuce mamy...

takze skus skor specifikovat najprv kde mas trvaly pobyt a podla toho ti mozu kocky z tej ktorej mestkej casti poradit...
ak nemas trvaly pobyt v BA tak musis hladat sukromnu...

borkax
autor
29. okt 2011

ahoj, sme z noveho mesta, ale mame to najblizsie do race. viem, ze susedky isli s detmi do race. ale nevadilo by mi cestovat aj dalej, chcem zistit, ktore skolky maju najlepsie meno, potom budem skusat dalej....

borkax
autor
29. okt 2011

inak vopred dakujem za tipy.)))

filipal
29. okt 2011

@borkax mne sa celkom paci mš Beskydska. je pod stanicou.

vierkasteffi
29. okt 2011

a ako to je ked niekto nema trvaly pobyt a byva v podnajme v urcitej casti bratislavy ?

filipal
29. okt 2011

@vierkasteffi napriklad na Beskydskej beru aj bez trvaleho bydliska. ak ma skolka vela zaujemcov, urci zriedovatel podmienky, ktore musi uchadzac splnat, medzi nimi aj trvaly pobyt, mestka cast totiz skolky financne podporuje a obyvatelia, ktori su prihlaseni k trvalemu pobytu platia cast dani obci. mestkej casti.

borkax
autor
29. okt 2011

Ahoj. Kolko je tam deti? aky maju denny program? moja dcera je svojim sposobom dost narocna - potrebuje v kuse nejaku cinnost, najlepsie malovanie, skladanie, spievanie... velmi pekne ti dakujem za odpoved!

borkax
autor
29. okt 2011

@filipal Ahoj. Kolko je tam deti? aky maju denny program? moja dcera je svojim sposobom dost narocna - potrebuje v kuse nejaku cinnost, najlepsie malovanie, skladanie, spievanie... velmi pekne ti dakujem za odpoved!

filipal
30. okt 2011

@borkax maju 2 triedy, predskolaci nespavaju, co ocenila moja neterka. riaditelka je prisna na ucitelky, vyzaduje od nich vela cinnosti. mavaju aj vela kruzkov, ktore vsak treba priplatit. popoludni organizuju vytvarnu, tanecny a pod. chodia aj na rozne podujatia. budova je starsia, ale maju pekny dvor. z toho co som videla v Bratislave patri medzi najlepsie skolky, musis vsak dat prihlasku v termine.

borkax
autor
30. okt 2011

@filipal dakujem uz som pozerala ich stranku, pojdeme sa tam pozriet, naozaj dakujem 🙂