Poraďte jasličky v okolí Prievozskej ulice v Bratislave

belusa
10. apr 2013

Ahojte vie mi niekto poradiť v okolí prievozskej, balkajskej, trenčianskej poradiť súkromné jasličky?Sú tu len detské kráľovstvo ale majú hrozné referencie tak hľadám niečo iné.Za všetky odpovede dakujem 🙂

janka2501
11. apr 2013

Sukromne jasle Drobcek na Kladnianskej ul.v prievoze. Ak ro nieje daleko pre teba. Ja tam nalu davam v auguste

belusa
autor
11. apr 2013

@janka2501 dakujem a poznáš niekoho kto je tam spokojný?

belusa
autor
11. apr 2013

A to fakt to kráľovstvo je jediné v okolí?

janka2501
11. apr 2013

@belusa
zatial som sa s jednou maminkou odtial rozpravala, a aj pristup k detom je dobry.... a su v krasnom rodinnom dome co je pre mna super, lebo maju vlastnu zahradu a nemusia chodit niekam na ihriska... skus si kuk na http://www.jasledrobcek.sk/

belusa
autor
11. apr 2013

@janka2501 dakujem

zatykoa
18. apr 2013

na mlynskych nivach pri biznis centrach je DC Slnecnica, su to jasle(1 trieda) aj skolka(2 triedy)

dcstvorlistok
20. apr 2013

@belusa ahojky rada by som ti ponukla nase centrum -jaslicky a skolka. Sidlime v prievoze - ak ti to nie je daleko. V pripade zaujmu poslem podrobne informacie. 🙂

lemurko
20. apr 2013

@belusa Ahoj, moj maly chodi do DC Stvorlistok a mozem len a len odporucat. Ma teraz 20 mesiacov a chodime tam cca od roka.

belusa
autor
21. apr 2013

@dcstvorlistok
@lemurko dakujem za info

mirinda10
22. apr 2013

ja odporucam MC Vecernica - Hribova, mam tam dceru a parada maju deticky od roka a uplne rodinna atmoska, super domaca strava, varia na mieste. Ak budes chciet viac info napis mi IP

sharmana
22. apr 2013

@belusa ja mám skúsenosti s DC Hviezdicka na Jablonovej v Prievoze, 300 eur plus strava, krásny trávnatý dvor a moja dcérka tam bola velmi spokojná... Teraz už nastupuje do škôlky, ale keby mám druhé, tak určite dávam znovu tam. Myslím že aj cena je primeraná.

Ale fajn vyzerá aj DC Vecernica čo písala @mirinda10 . Tam je cena vynikajúca pri deťom od 3 rokov, že 170 eur, tak to je momentálne v BA asi bezkonkurenčné 🙂 Takže maminky, ak Vám nevzali dieťa do štátnej škôlky, to je podla mna docela dobrý tip...

mirinda10
22. apr 2013

ale aj ked idete do 3 rokov ak mate prispevok 230 na dieta a platite 350 tak je to super iba 120 mesacne a strava, ja som sa chcela dnes pridat na desiatu 🙂 , krasne to tam vonalo, ziadne prihrievanie krasne domacky navarene, to je pre mna moc dolezite

mirinda10
22. apr 2013

@sharmana ani som si nevsimla, ze znizili cenu. No ja dceru nedam do statnej skolky, urobila to segra, presunula malu zo sukromnej do statnej a je doma kazdy mesiac aspon tyzden, ked bola v sukromnych tak menej deti ale teraz je zufala, uz to x krat obanovala plati si opatrovatelku ked je mala chora, babka stale nemoze, tak si nevie pomoct asi ju da spat

sharmana
22. apr 2013

@mirinda10 ja som zas nevedela o dc vecernica, lebo na hribovej bola volakedy aj dc hviezdicka a vtedy som si nevšimla inú dc na tej istej ulici 🙂
vieš každý nemôže dať do súkromnej škôlky, lebo predsa len platiť v štátnej nejakých 60 eur mesačne stravu s nejakými poplatkami a platit mesačne 350 v súkromnej je velký rozdiel, od 3 rokov už príspevok nie je. A neviem do akej škôlky chodilo dieťatko tvojej sestry, ale ja som počula dobré referencie na niektoré štátne škôlky, dokonca moja malá chodí do štátnych jaslí teraz a deti tam sú určite zdravšie ako v nejakej žirafe alebo detskom kralovstve... Tak možno záleží od tej ktorej škôlky 😉

mirinda10
22. apr 2013

@sharmana chodi do Petrzky, u nas kazdy den v centre maju zapnute horske slnko nicia bakterie, toto je super a hlavne ak rodic moze chodit na ocrky, tak je to super a zvladne vsetky prazdniny v skolke co ja nemam sancu ani jedno ani druhe, rodicov mam 230km od BA a maju uz svoj vek, tak aj ked platim viac a som samozivitelka ale stale tie naklady su mensie, ako ked budem platit opatrovatelku, ked bude dieta stale chore a nemam ani tolko dni dovolenky. Kazda mama vyberie pre to svoje dieta len to najlepsie, my sme 2 mesiace skolke a este sme neboli chore huraaaa 😉

belusa
autor
10. máj 2013

@lemurko a kde to je?

lemurko
10. máj 2013

@belusa DC stvorlistok je na ulici Domove role. Je to ruzinov, ale tak vzadu medzi rodinnymi domami a zahradami. Moj maly tiez nebyva chory vobec, tak dufam, ze som to teraz nezakrikla. Teraz su skoro stale vonku. Maju tam odrazadla, pieskovisko, smyklavku, hojdacky a pre nasho uplny top - trampolinu.

belusa
autor
11. máj 2013

@lemurko joj tak to sa s našim o trampolinu pobiju 🙂 idem to pozrieť a aké majú ceny?

belusa
autor
11. máj 2013

@lemurko ale to je prievoz, že?

zipsy
9. jan 2014

@mirinda10 ahoj, este stale chodite do Vecernice? Ako si spokojna? 🙂 Ja budem musiet dat maleho od marca co skolky, tak rozmyslam nad Vecernicou. Mam to blizko aj cena je super. SU tam aj starsie deticky? Okolo 3 rokov? Napis mi prosim viac, dakujem 🙂

mirinda10
9. jan 2014

@zipsy ano chodime a mala je spokojna, bude mat v marci 4 roky a asi ich je tam od 3-4 rokov -7 deti, super strava a perfektne ucitelky, moc odporucam 🙂

zipsy
9. jan 2014

@mirinda10 fakt? no super, som rada. Bavila som sa totiz s jednou babou, co nema dobru skusenost a po mesiaci syna zobrala, sa mu tam nepacilo, aj strava sa jej zdala cudna, ze parky a tak 😒 ale zas ina znama hovorila ze je velmi spokojna, mala tam obe deti, tak som sa nevedela rozhodnut... Dakujem 🙂)

mirinda10
9. jan 2014

@zipsy jaj to ani neviem, ze by jedli parky, varia velmi zdravo skor bio, malo cukru ma tam dceru aj Vlado Zlatos co je expert a zdravu vyzivu a ak jedli parky, to obcas dam aj dcere ked raz za 2 mesiace si dame doma, tak dam aj jej. To som ani nezbadala, ze by tam chodil iba mesiac a potom uz nie
co poznam tak tie deti su tam ako pridu tak neodchadzaju iba ak do statnej ak sa dostanu, vies kazdy mame ine kriteria. U mna je dolezity pristup ucitela a strava a to splna na 100%.

zipsy
21. jan 2014

@mirinda10 Ahoj, dnes som sa tam bola s malym pozriet, a dohodli sme sa, od polky februara maly nastupi 🙂 Este sa ta opytam, kedze som sa zabudla opytat tam, ze ci chodia s detmi aj niekam von - do ZOO, plavanie, divadielko, alebo tak. A ako ste vy riesili adaptaciu, neviem totiz ci mi staci tyzden alebo dva,...ze kedy nahlasit nastup do prace...

mirinda10
22. jan 2014

@zipsy o takych aktivitach neviem asi nebola poziadavka na to a asi by sa za plavaren doplacalo. No ako sme adaptovali prvy den pol dna a na druhy cely den a uz isla. Ja som za rychlu adaptaciu a mala 3 roky ked nastupila. Neviem ci maju zabezpecenu prepravu nakolko ucitelky nemaju auto a MHD asi by nesla jedna ucitelka a 8deti. My chodime na plavecky do plaveckej akademie a do divadielka cez vikend. Asi ak by chodili po roznych akciach tak suma 180Eur na mesiac pre dieta od 3 rokov by bola nedostacujuca ak porovnam, ze standard co su ine skolky nejde pod 300. Ja som moc spokojna 🙂

zipsy
22. jan 2014

@mirinda10 OK, vdaka, mas pravdu, to by im z tych 180 nevyslo 🙂

kabulko1
7. jan 2015

ahojte baby, chodi niektorej z vas teraz aktualne dietatko do vecernice na hribovej? chcela by som vediet ako je to tam s cenou, kedze na nete neviem najst ziadnu ich stranku. chcem tam dat krpca ale iba obcas na par hodin denne.

bad_delight
7. mar 2015

@belusa Ved Kidsparadise maju jasle. Oni su na Martinčekovej ( krizovatka bajkalska a prievozska ) kuk stranku. Segra tam ma malu.

bad_delight
7. mar 2015

@belusa len asi to uz je neaktualne ;-D

12romi34
27. apr 2016
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

My sme chodili do detského kráľovstva a boli sme spokojní 😉