Poznáte dobrú škôlku v Starom meste v Bratislave?

alicka1113
31. jan 2010

Maminky, prosím, poraďte mi dobrú škôlku v Starom meste Ba. Máte napr. niektorá skúsenosti s Beskydskou alebo s Myjavskou?

lolka
3. nov 2015

@veve10 dcera chodi do MS na Grosslingovej ul., to mas trochu od ruky. My sme spokojni, v sept.tam bude chodit aj mladsia dcera.

veve10
4. nov 2015

@potulka @lolka @sunshine5
Dakujem za odpovede...nakoniec zvazujeme MS Tabakova - mame ju najblizsie (teda okrem Beskydskej). Maleho babka sa tam bola pozriet, vraj je to tam fajn. Bohuzial Kuzmanyho mame nakoniec asi pridaleko (kedze chceme chodit pešo). Btw - na ich stranke (kde na fotkach MS vyzera super!) pisu o 30€ mesacnom poplatku. To sa plati vo vsetkych statnych MS? Spolu so stravnym je to cca 70€/mesiac+rocne ZRPS.

potulka
4. nov 2015

@veve10 predskolaci uz skolne neplatia, kedze to maju viacmenej povinne. 🙂 ale v nizsich triedach ano, tam sa plati vo vsetkych statnych skolkach. a potom dalej v skolskej druzine. vyska asi zavisi od mestskej casti ako zriadovatela, kolko si stanovi. nie je to malo, ale stale lepsie ako sukromne skolky.

nostress
28. mar 2017

Ahojte, rada by som obnovila diskusiu. Planujeme totiz dat prihlasku do MS Timravina. Prosim nemate niekto osobnu skusenost ako sa tam deti maju? 🙂

juanitka
18. jan 2018

dobry den ja som velmi zvedava na Vazovovu skolku - statnu ..prosim mate niekto niake uzitocne info? dakujem pekne 🙂

karidap
16. apr 2018

@nostress dali ste na Timravinu?

sandralo
1. mar 2023

@potulka Dobry den prajem, viem, ze je to uz par rokov od diskusie, len by ma i tak zaujimalo, ktora bola ta vasa socikovska skolka prosim? Mna to oslovilo. Dakujem 🙂

katarina_sm
10. apr 2024

@karidap Dobry den, moje dieta ma spadovu skolku MS Timravina a budeme tam teraz v maji podavat prihlasku. Zaujimalo by ma, ci tam Vase dietatko chodilo a ako ste boli spokojni. Dakujem vopred za zdielanie Vasej skusenosti.