Škôlky v Podunajských Biskupiciach a vo Vrakuni

cervicek25
12. jan 2015

Ahojte, viem ze takychto diskusii tu uz niekolko je, avsak nie su dost aktualne. Syncek by mal v septembri zacat chodit do materskej skoly a preto by som chcela ziskat nazory rodicov na jednotlive skolky. Zaujima ma hlavne to co sa neda vycitat na strankach materskych skol. Teda ake su pani vychovavatelky, aky maju k detom pristup, aka je komunikacia s rodicmi... Zaujimaju ma hlavne skolky na Dudvazskej, Biskupickej, Estonskej, Podzahradnej a Kameliovej, ale rada sa dozviem aj o ostatnych skolkach ak su podla vas dobre. 🙂

liz_lemon
12. jan 2015

hlavne si treba vybrat, ci Vrakuna, alebo Biskupice podla bydliska, pochybujem, ze do Vrakune ti vezmu, ak mas trvaly pobyt v Biskupiciach, a naopak

karolinka2010
12. jan 2015

linzbothova-mozem vrelo odporucat. Su tam vyborne ucitelky,maju uzasny pristup k detickam,aspon ja som velmi spokojna. Moje deti sa tam tesia. Maju zdrav.problem a nosim im stravu v obedari,vychadzaju v ustrety aj rodicom aj detickam. Fakt som spokojna a nemam ziadne vyhrady. Drzim palce,nech vas vezmu do tej spravnej skolky..

cervicek25
autor
12. jan 2015

trvali pobyt u nas nie je problem, teraz len chcem zistit nieco blizsie o skolkach

cervicek25
autor
12. jan 2015

@karolinka2010 dakujem, pristup k detom je pre mna najdolezitejsi 🙂

romanovaz
14. jan 2015

Ahojte, ja mám trvalý pobyt v Biskupiciach, znamená to, že môžem dať prihlášku na všetky MŠ v Biskupiciach, či len na jednu? a podľa čoho zistím, na ktorú, bývame na Baltskej, ďakujem

janka2501
15. jan 2015

@romanovaz
ahoj, no podla toho patris na MS podzahradna, ta ale patri na Estonsku, cize zbehni do skolky pre prihlasku a uvidis co ti povedia...

romanovaz
15. jan 2015

@janka2501 dakujem pekne,takze do MŠ Dudvazska resp. Linzbothova asi nemá zmysel tiez odniest prihlášku,kedze k ním nepatrím,len som chcela mat vyššiu šancu prijatia,ale asi by to bolo zbytočne

janka2501
16. jan 2015

@romanovaz
Skúsiť môžeš, no mám pocit,že ak podávala prihlášku na MS podzahradnej, tak podpisuje vyhlásenie,že si inde nedala prihlášku. Over si to radšej.

kvetina28
22. jan 2016

Dobrý deň, chcem sa opýtať či by bol záujem o súkromnú škôlku s jasličkami pre deti od 12 mesiacov do 5 rokov na Hradskej ulici vo Vrakuni (smerom na Ikeu v tichej uličke). Cena od 220 eur. Bližšie info na zvila88@gmail.com

rybharana
26. apr 2017

Dobry den,prosim Vas ma niekto skusenost do skolkou na Podzahradnej alebo Estonskej 7? Dakujem