Spoločenské hry pre 4,5 ročné dievča

janka2404
9. nov 2017

Ahojte.poradte mi prosím nejakú dobrú spoločenskú hru pre 4,5 ročne dievčatko. Aké hry bavia vaše deti.mame niečo na spôsob človeče nehnevaj sa,ale chcela by som na Vianoce ešte nejakú.

rembura
9. nov 2017

v tescu maju teraz hrozne vela spolocenskych hier v akcii, aj pre mensie deti, chod tam pozriet 😉

janka2404
autor
9. nov 2017

Noved to,že je ich strašne vela a neviem,ktore su ozaj dobre🙂.

arieska
9. nov 2017

odporúčam hru "Moje prvé obrázky" - tú hru milujeme celá rodina, hlavne náš 5 ročný syn (dostal ich vlani na Vianoce) alebo Dobble alebo Activity junior

marse
9. nov 2017

Jožin bažin , Kurnik šopa , Uno... tieto letia u nás 🙂

jarka87
9. nov 2017

Dobble, Activity, Bingo, tik tak bum junior, z tej edície ako sú moje prvé obrázky, tak my máme Rozprávky a Abecedu, tiež fajn 🙂 Teraz my ideme kupovat Monopoly junior a Moje prvé Slovensko. malá ma 5 🙂

karolos
9. nov 2017

Doma sme mali úspech s hrou kde bola Anna a Elsa.

janka2404
autor
9. nov 2017

Ďakujem vam 🙂

meryenes
10. nov 2017

nám sa páči Dobble, Príšerky zo skrine, Klokani, My little ponny, a určite hra Kde je myška? - tá bola dlho TOP u nás a tiež Mlsné myšky
pozri stránku www.ihrysko.sk

lucik194
14. nov 2017

pre ten vek je super Dobble, Osadnici z Catanu (verzia pre deti 5+), Deti z Carsassone (verzia pre deti), umí prase letat?
mladsia rada hrava aj Padajuce opice, Raz-dva (uz vie pocitat, ta hra je hratelna len vtedy ked vie dieta pocitat)
Ja osobne by som do hry Moje prve Slovensko nesla mame ju doma, ta hra je realne pre deti 6+ proste aby chodili do skoly, inak nezaujme, resp. kludne aj 7+ teda zahrat si ju mozu, ale na vacsinu otazok nevedia odpovedat deti ktore maju 5 rokov... tou by som pockala...
Brainbox su od 5 rokov, Grabolo ale isla by som do toho nie od 4 rokov ale toho tazsieho, Activity,