Súkromné škôlky v Bratislave

misicka1980
23. jan 2013

Mile maminky, prosim o radu, hladam sukromnu skolku v BA od 4 rokov. Lokalita Ruzinov, Prievoz, Stare mesto, Vajnory resp. Podunajske Biskupice. Prosim poradte mi. Ma niekto skusenost so skolkami - Skolka Vilka, Zdrava skolka, Tucniacik resp. Anjelik? Dakujem vopred za vase odporucania a postrehy. 🙂

deborita1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvilka
25. jan 2013

ako som uz napisala aj inde, ja odporucam skolku Vilku. Nemam co vytknut. Keby nas nezobrali medzicasom do statnej skolky hned pri dome, tak chodime do Vilky dalej. Stretli sme sa tam s kuzelnikom, v lete sme mali v zahrade bazen, pestovali sme bylinky, jedli vela ovocia a zeleniny. fakt individualny pristup. A velky priestor na zivot a tvorivost.

misicka1980
autor
27. jan 2013

Urcite pojdem pozriet skolku Vilku, hladam skolku kde je maly pocet deti na jednu ucitelku, maju dvor, chodia 2 krat denne von, ucitelky k detom pristupuju ako k vlastnym.

sylvilka
28. jan 2013

V školke Vilke pani učiteľka Janka je neskutočna. Tak si ako pedagogička predstavujem učiteľku. Ona má tie deti fakt rada. Aj ostatné panie učiteľky, len si nespominam na mená..🙂 A mávajú aj rodičovské združenia, čiže sa rodičia môžu skutočne vyjadriť k chodu školky.

billam
28. jan 2013

V Podunajskych je tusim skolka Pinquin.

biancaneve
31. jan 2013

ja odporúčam tiež škôlku Vilku, malá tam chodí od minulého roka a je tam spokojná a ja tiež: 🙂 Učiteľky Janka a Majka sú naozaj profíčky s úžasnou tvorivosťou a skutočným vzťahom k deťom, individuálnym prístupom ku každému. Odporúčam...

biancaneve
31. jan 2013

@misicka1980 ja odporúčam tiež škôlku Vilku, malá tam chodí od minulého roka a je tam spokojná a ja tiež: Učiteľky Janka a Majka sú naozaj profíčky s úžasnou tvorivosťou a skutočným vzťahom k deťom, individuálnym prístupom ku každému. Odporúčam...

dcstvorlistok
27. feb 2013

@misicka1980 ahojky ak by si mala zaujem mozes prist pozriet aj ku nam sme v prievoze, kludne pozri stranku alebo odporucam facebook na www je preklik. Uverejnujeme tam vsetky aktuality aby aj rodicia videli co vsetko s detickami tvorime 🙂

monika_tulipanik
1. mar 2013

Tulipanik na Trnavke...berieme deticky uz od 1 roka..podrobnejsie info v sprave alebo na profile 🙂

papamike
7. jan 2016

Škôlku Vilku neodporúčam.

papamike
8. jan 2016

@biancaneve pani učiteľka Janka je asi jediná ktorá to robí s láskou. Majka určite nie.

biancaneve
8. jan 2016

@papamike Majky tam boli 2, jedna išla pred 2 rokmi na materskú a ja som mala na mysli práve tú Majku, brčkavé do ryšava vlasy...Veľmi zlatá a príjemná.

dillinger
18. apr 2016

mate prosim vas niekto skusenosti s KidsParadise? silno pochybujem ze sa nam podari dostat sa do statnej skolky, a KidsParadise je relativne blizko

oli1111
18. apr 2016

@dillinger Pridte sa pozriet do DC Dostojevskeho oproti Eurovei, mile pani uctelky, krasne velke pristory, zdrava strava, vela aktivit pre deti, prijatelne ceny, je moznost vyuzivania aj dvoru s preliezkami, pieskoviskom, atd.

majka99999
18. apr 2016

@dillinger myslis v Petrzalke?

dillinger
19. apr 2016

@majka99999 - nie, myslim tu v Ruzinove, neuvedomil som si ze su dve

dillinger
19. apr 2016

@oli1111 - urcite sa na to pozrieme, len Euroveu mame dost od ruky (byvame na konci Ruzinova), takze ma trochu odrradza to dochadzanie,
ale pozrieme sa na to aj tak, dik za info ;)

majka99999
19. apr 2016

@dillinger aha, moj chodi do Petrzalky. 🙂

dillinger
19. apr 2016

@majka99999 - a tam ako? spokojnost? ja chapem ze toto vela zavisi od konkretnych vychovavateliek, ci uciteliek, (...boze, ved ja ani neviem ako ich mam nazvat))), ale tak je to ta ista skolka, takze principialne by tam nejake zasadne rozdiely byt nemuseli

majka99999
19. apr 2016

@dillinger tak my sme spokojni, ale nemali ame specialne naroky, moj chodi na pol dna, kedze som doma s mensim a uz potreboval kolektiv a nejaku inu zabavu. Takze u nas rozhodovala cena a dostupnost. Zase zazraky necakaj, je to asi ako v statnej skolke, len zaplatis o 250 eur viacej. Vytipujte si par skolok a chodte sa pozriet osobne a zvazte cestovanie a cenu.

dillinger
19. apr 2016

@majka99999 - tu cenu nejak extra riesit nemienim, prvorade je pre mna aby tam malinka bola spokojna a tesila sa tam, a asi dalsia priorita je prave to dochadzanie, lebo rano po bratislave jazdit autom, to je ciste 'utrpenie mladeho werthera', a presne preto by nam vyhovovala tato ruzinovska ;)

ludmila1978
27. apr 2016

@dillinger Ahoj, my sme tiez pred cca mesiacom hladali pre moju malu Terezku sukromnu skolku. Boli sme sa pozriet vo viacerych sukromnych skolkach aj v Ruzinove ale aj v okoli Trnavskeho myta, pretoze tam ja robim. No a nakoniec sme zakotvili v detskom centre Drobizg.
Mala este nikdy nechodila do ziadneho detskeho kolektivu a tu sa mi to pre nu zdalo najprijatelnejsie. Maju to velmi komorne a prijemne. Nachadzaju sa cca 100 m od Trnavskeho myta, na rohu je drogeria a oni su hned vedla v ulicke. Maju nadherny uzavrety dvor s detskym ihriskom a mnozstvom stromov. Pre mna mala tato sukromna skolka najviac "kladov". Vzdy pri rozhodovani daj na svoj prvy dojem, u nas to tak platilo v plnej miere.
Vela stastia pri vybere 🙂

admin_vierka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlatymedvedik
9. sep 2016

Dobry den. Odporucam skolku Zlaty Medvedik o