V škôlke nechce piť

29. sep 2023

Ahojte mala ma 3 roky začala chodiť do škôlky chodí tam rada ale dneska mi pani učiteľka povedala ze mala nechce piť nič ani čistú vodu ... doma pije len cieru vodu a nieje problém. Len keď sa opýtam malej tam mi povie ze ona pije vodu v škôlke . Co robiť? Je tam len do 12 hodiny

lenuska9999
29. sep 2023

A nemôže si nosiť vodu v nejakej svojej obľúbenej fľaške ?

slavomira236
29. sep 2023

Tak ked rano sa napine doma pripadne po ceste potom sa napije ked po nu prides..tak by som to nejak neriesila ked bude uz doma poobede pit ako je zvyknuta..uz niesu take horucavy ja tiez uz tolko nepijem ..casom zacne aj pit v skolke

slavomira236
29. sep 2023

Plus na obed ked zje polievku to su tiez tekutiny

fomelka
29. sep 2023

No my sme to riešili tou fľaškou, musel si nosiť svoju vlastnú, inak nechcel piť absolútne z ničoho. Pomohlo, zvykol si, naučil sa. A potom sa nejak naučil piť už z čohokoľvek. To prišlo úplne samo. 🙂

autor
29. sep 2023

@lenuska9999 ony tam majú svoje poháriky z domu

autor
29. sep 2023

@slavomira236 pije doma a potom vždy keď prídem pre ňu do škôlky tak mam pri sebe vodu a hneď pije .. len ma to zarazilo lebo ona name problém piť a aj si vypita keď nieje je a nápoje sa

tanyan
29. sep 2023

Nemôže to byť kvôli tomu, že tam nechce chodiť cikať?

autor
29. sep 2023

@tanyan neviem len to mi povedala až dneska keď som pre ňu bola pred tím to nehovorili nič také...

koniarova
29. sep 2023

Určite sa jej za tých pár hodín nič nestane. Ja by som neriešila. Napije sa doma pred odchodom a po príchode zo škôlky.