Zapis do školy

lukovacka
18. mar 2024

Prosím Vás prihlasovanie do školy prvaka a jeho prijímanie platí ako pri predskolakoch? Keď dám prihlášku na jednu školu, v podstate spádovú, mám istotu, že mi ju zoberú? Či mám dať prihlášku na viac škôl?

zuzanaete
18. mar 2024

Moze sa aj na spadovej skole stat, ze naplnia kapacity a stale nebudu vsetky deti prijate. Aj ked myslim, ze toto sa deje vynimocne.

iowa2
18. mar 2024

Viem že niekde prebiehali aj žrebovacky v spádovej škole, lebo mali malú kapacitu a detí veľa,ale tiež si myslím že to sa deje úplne výnimočne.
Ak môžem sa trochu pripnúť s otázkou, či neviete poradiť keď mám dcérku zverenu súdom, žije mimo, či nebudú chcieť na zápise aj jeho podpis? Niekto ma straší že treba, ale prečo by sa ho to malo vôbec týkať?😳 keď s nami nemá nič spoločné...

iowa2
18. mar 2024

Žije mimo - bio otec // mi tam chýba

lukovacka
autor
18. mar 2024

@iowa2 u nás je, že je na to papier , cestné vyhlasenie

iowa2
18. mar 2024

@lukovacka čestné vyhlásenie že s dcérkou nemá nič spoločné?

lukovacka
autor
19. mar 2024

@iowa2 taketo

alenamihal
19. mar 2024

Ja davam na 2 skolky pre pripad..aj ked jedna je sukromna,ale clovek nikdy nevie aka bude kapacita...

zuzanaete
19. mar 2024

@alenamihal Tu riesime zapis prvakov na ZS.

petronelka47
19. mar 2024

@iowa2 ja tiež podávam čestné prehlásenie 🤷‍♀️

lienka.7
19. mar 2024

@iowa2 das vyhlásenie + kópiu rozsudku, ze mala je zverená tebe.

iowa2
19. mar 2024

@lukovacka ďakujem, ale nie som si istá či je jej zákonný zástupca, keďže je zverená mne a on ju nikdy nevidel, ani nejavil záujem ...

iowa2
19. mar 2024

@petronelka47
@lienka.7

Treba uvádzať jeho meno? Myslíte že to je potrebné?
Nechcem to tam pred malou rozvadzat, a s cudzími pretrasat jej bio tatka bez chrbtovej kosti, ktorý sa tvári že malá neexistuje

petronelka47
20. mar 2024

@iowa2 určite napíšem jeho meno

alenamihal
20. mar 2024

@zuzanaete myslela som ZS !!