Čo sa dá kúpiť v Dm drogérii pre 8 mesačné bábo?

tehulka_mk
14. feb 2013

Zaujímalo by ma,čo všetko nakupujete v DMku pre vašich drobčekov.Nakoľko tam kupujem len čaj a občas výživku,chcela by som dostať infošky od vás,lebo zas celý deň s kočiarikom tam neviem prestáť a čítať šťítky a zároveň neviem,čo je naozaj dobré.Poprosila by som keďtak názvy napr. chrumky tá a tá značka,ovocná šťava tá a tá značka,alebo obrázok.Ďakujem pekne. 😉

liz_lemon
14. feb 2013

ja tam kupujem tieto kekse http://www.docsimon.sk/tovar/hero-baby-bionatur...
kase Hipp

strawberry17
14. feb 2013

@tehulka_mk mam 3 tipy: nestle piskotky, krabica s mackom sa lahko rozpustaju vo vyzivke, a co mozno tak lahko nepadne do oka je vyziva cisto len rozmixovane hovadzie masko, mozes pridat k zeleninovej rozmixovanej kasi napriklad, nestle mliecko s kasou 2 krabicky s mackom, kazda 200ml, najlepsia prichut je susienkova, je to dobre ak cestujes s babom k lekarovi, do mesta, atd..., len nalejes do flasticky a zohrejes

hajajanka
14. feb 2013

Kupujem Babylove bio detske vyzivy, ci uz masove alebo ovocne. Dalej Babylove mliecko, ryzovu kasu Nestle (zlty obal), dalej bezlepkove potraviny. Odporucam ti ist jeden den bez kociara a pekne si to prestudovat 😉

tremonti
14. feb 2013

My kupujeme skoro vsetko, kase najma hami tie sa super rozpustia a maju prijemnu chut

dodkap
14. feb 2013

ochucovadlo do polievky od Alnatury namiesto vegety. Vhodne aj pre deti do polievocky. Je tam len zeleninka, ziadny glutaman.A potom sa mi zdal fajn aj bio ovocny pretlak, jablckovy, marhulkovy...dobra cena, vacsie balenia a podla mna v pohode aj pre deti, do dezertov, na palacinky...lacnejsie ako presnidavky.

strawberry17
14. feb 2013

@tremonti to je super, ze ti chutia 😀

martinkatinka
14. feb 2013

Kozmetiku babylove, vyhovuje nám, krém proti vetru, taký žltý... a ešte plienky a cumlíky

tehulka_mk
autor
14. feb 2013

@martinkatinka Dik,len ja som chcela len jedla a pitiva 🙂

strihalka
14. feb 2013

@tehulka_mk vyzivy, kase , mlicko, ale hlavne ALNATURA vyrobky🙂, ale aj kosmeticku alverde, balea pre dospele.....chystam se koupit aj kosmetiku pre malou na leto

barbora59
15. feb 2013

Kase Nestle, Hami alebo Nutrilon, UM Nutrilon , Nestle keksiky,ovocne výživy Hipp alebo Hami...