icon

Hľadáte očného lekára v Michalovciach?

avatar
fil013
22. okt 2024

Zdravim som z Humenného a v nasom meste ide do dochodku pani doktorka Babejova … mesto za nu nema nahradu a tak si musime najst nahradneho doktora … nepozna niekto nejakeho dobreho ocneho v Michalovciach co berie pacientov ?

avatar
martinkaxp
29. okt 2024

Ja chodim s dcerou do oc Viva, tam je sukromna očná ambulancia. My sme zatial spokojni. Akurat, treba ratat s tym, ze za kazde vysetrenie sa plati 15€.

avatar
silvike
26. sep 2025

Viem ze starsia diskusia spred roka. Ale tak predsa obnovim. Vcera som sa od jednej ocnej michalovskej Dr. dozvedela, ze p.doktorka Babejova, ktora robila v Humennom, pracuje v Michalovciach. Ale ci berie tych svojich humenskych pacientov neviem. Tiez riesim pre otca, lebo chodil k Babejovej do HE, ta zrusila v Humennom ambulaciu a presunula sa do Michaloviec. A humenskí pacienti zostali bez ocneho. Nikto v HE uz novych neberie.

avatar
martinkaxp
28. sep 2025

ja odporucam očnú ambulanciu, čo je v OC VIVA, v Michalovciach. Posledne sa už za vyšetrenie ani nič neplatilo.