Aké snehule/čižmy si mám kúpiť, keď mi je zima?

ja_bb
18. jan 2024

Ahojte,býva mi vždy zima,a teda v zime je to otras chodiť von. Viete zo svojej skúsenosti,ze vam je zima stále,poradit, aké cizmy/snehule/skiboty alebo neviem ako to kto vola ,kupit? Dakujem za tip.

lenny307
18. jan 2024

Ahoj, ak je jedno, ako vyzeraju, tak ja nosim Demar Hunter Pro, ked idem s detmi vonku na dlhsi cas.

lilianka28
18. jan 2024

@ja_bb Hladaj zateplené ovčou kožušinou.
Ja mám tých drahších UGG, Inuikii a sú super teple. Z tých cenovo dostupnejšich mám kožené Remote + zateplené kožušinou a tiež spokojnosť.

jamimo
18. jan 2024

@lilianka28 presne tie som chcela napísať, jedine s kožušinou, tie zahrejú

ninusa221
18. jan 2024

Ak chceš snehule mne sa osvedčili dr Franklin som spokojná stali okolo 60€

maca1984
18. jan 2024

Columbia pozri.

laurita285
18. jan 2024

Moon boots, je v nich fakt teplo. Dajú sa nájsť aj "negýčové" dizajny.

ja_bb
autor
18. jan 2024

Ďakujem vsetkym,idem popozerat.

petronelag
18. jan 2024

Dobre je aj dať do čižiem teplé vložky, ja si to niekedy dávam už od novembra.

mamutka
18. jan 2024

@ja_bb ja som dlho mala averziu na barefoot, proste už na pohľad sa mi to nepáčilo, ale hold, mám trochu problémové chodidla a bola som nútená po nich tuto zimu siahnuť. Kúpila som od slovenského výrobcu spolu s merino vložkami a velmi banujem že som to neurobila skôr. Nohy mám v teple aj keď ostatni ľudia už trpia po par hodinách vonku a to som ja bola vždy ta, ktorej bolo zima na nohy. Toľko moja skúsenosť

kacena4
18. jan 2024

nie je az tak dôležité cim su zateplene dolezite je aby si mala vhodnu podrazku od spodu ti ide zima. kup si do topanok zateplene vlozky maju bud s alobalom akebo take hrubšie bez. obe su super vyskusaj do tuch co mas doma ci bude stacit

miska1997
18. jan 2024

@ja_bb Moon boot nie každému po chuti ale to teplo ☺ mám rôzne snehule ale tieto sú najlepšie. Nechcela som o nich ani počuť, nie to ich tak mať, ale som rada, že som sa kamarátkami nechala zlanáriť na ne. Mám aj inuikii tie sú ospevované ako v nich je extrémne teplo. Ja som v nich vždy mrzla.

sweetlife001
18. jan 2024

Mám milión čižiem, ale najradšej nosím a najteplejšie pre mňa sú Timberland, Moon Boot a Ugg. Uggy len do suchej zimy, Moonbooty mám klasické snehule nie tie veľké "sadry".

veselo_neveselo
18. jan 2024

A nezabudni na kvalitne ponozky! Kup si s merino vlnou, to tiez.doda na pocite tepla. Ak ta skriabe, tak tenku ponozku jednu, tu s vlnou ako druhu a do zateplenych topanok.

Zimne topanky potom skusaj aj s obomi ponozkami, aby si mala dost miesta a nic ta netlacilo.
Ak ta bude tlacit, tak to tiez obmedzuje cirkulaciu a bude ti skor zima, tak aj na to pozor.

liluu
18. jan 2024

@ja_bb ja mam z decathlonu a sú báječne teplé

bytc20
18. jan 2024

@ja_bb No uplne najteplejsie su podla mna Moon Boot. Este sa mi nestalo, zeby mi bola v nich zima a to mne je zima vo vsetkom.

domiklik
18. jan 2024

@ja_bb sorel.. Do snehu do vody

engynka
18. jan 2024

Moonboot ja mam tie slim cierne vibec nie su take mohutne, je v nich naozaj teplo.

basulaak
18. jan 2024

@ja_bb rieker vnutri s kozusinkou. Nohy ako v peci. A tiez mam kozusinkou zateplene tommy hilfiger zimne topanky, nepremokave mala som ich aj v tatrach a pecka.

mamamasama
18. jan 2024

Moon boot. Este nikdy mi v nich zima nebola.