Čo so svadobnými šatami?

22. nov 2023

Baby, od svadby mi stoja v skrini korzetové svadobné šaty. Nikto ich nechce, lebo teraz je iná móda. 4 roky som ich dávala na internet a nič. Rozmýšľali sme s maminou, že ich nejako prerobíme. Len tylové asi ťažko. Čo s nimi ?

autor
22. nov 2023
mk1111111111
22. nov 2023

Ved ich daruj a mas pokoj.

jaskolka
22. nov 2023

Dať do second handu, niekde vykupuju, darovať, nechať na pamiatku... Okrem toho, podľa mňa sú pekné, ja by som si kľudne ich obliekla na svadbu, vôbec nemyslím, ze je iba móda
Teraz je taka móda, ze aké šaty si nevesta dá, také budú.

majamat
22. nov 2023

ja som mala kopec veci v bazari a liezlo mi to na nertvy, eln sa to kopilo, nikto to nechcel aj napriek smesnym cenam. odnasam setko k nam do BerTo a mam pokoj. a este sa mi podarilo zoznamit s maminou dcerinej spoluziacky, ktora rada vezme detske veci - pre svoju dceru, rpipadne ma nejaku znamu s dcerou, ktore su v nudzi. minule sa potesili.
ked viem, kto tie veci bude mat a su to fakt pekbe veci, mnohe z HM vlemi zachovale, tak som raaa, ez ich vyuziju.
a ja budem amt prazdnejsiu skrinu ( aj ked akosi to nevidno, stlae je tam toho nejak vela.

deti95060810
22. nov 2023

ja som ešte nikdy nič nepredala - všetko dávam na charitu...
tie šaty sú nepredajné na mK...

pixi35
22. nov 2023

Ahoj..zafarbi nornalne s farbou na textil, cele saty a hned mas na ples..

ell_addams
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka13
22. nov 2023

Daruj ich, alebo nechaj pre dcéru. Bude sa hrať na princeznú

majamat
22. nov 2023

och,s pomenula som si,a ko som behala v maminych svadobnych satach. boli to pekne detske casy

sense
22. nov 2023

Tak na MK asi ťažko, skus cez FB ale tiež záleží ci sú zo známeho salónu resp známej značky alebo Aliexpresove alebo site na mieru.
Môžeš ich inak darovať, alebo nechať presit

macekovam
22. nov 2023

Daj do vákuové ho vreca.. Odlož.. A keď budeš mat vnučku bude v nich denne chodiť.. Aká bude princeznaaa

snehulak77
22. nov 2023

Nechaj ich. Ja som sa hrávala v maminych šatách, bude raz dcérka alebo neter šťastná. A možno si ich niektorá z tvojich potomkov dá sama na svadbu, pretože sú veľmi pekné a dajú sa aj fajn presit, dorobiť niečo v prípade potreby. Má to sentimentálnu hodnotu. A to ja na takéto veci fakt nie som, ale kamoška sa vydávala s maminych a bolo to krásne 😊

nelina1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
22. nov 2023

Ja si svoje nechavam.;)

zorkahorka
22. nov 2023

Hod ich na fb cez marketplace za 50 e a podla mna ich predas

rorino
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rorino
27. nov 2023

Ateam MK odstránil moju odpoveď,😂hlavne ,že iným čo núkajú predaj na iných stránkach ako je MK ju nechali😂😂😂,gratulujem Team MK

autor
28. nov 2023

@rorino ja neponukam na predaj.... ale sa pýtam čo s nimi... či ich nejako dať upraviť, nastriekať alebo čo.... ja tu nič na predaj nedávam.... videli ste že ponukam za taku a taku cenu?

rorino
28. nov 2023

Ja som len cez váš reagovala na príspevok,ktorý mi zmazali a veľa podobných nechali,ale k veci,skúste prefarbiť a budete mať pekné spoločenské saty