Doplnky a komplet na letnú svadbu

9. máj 2024

Babeny idem na letnu svadbu, budem mat tento komplet , boty mam sandale , nievo na krk ci ligotave visiace nausnice nevh je to vecernejsie? Dakujem

jaskolka
10. máj 2024

Sukňa ok, vrch je otrasný. Veď sú daj hore dačo iné, jednoduchý biely top, možno aj s tým lodičkovym výstrihom, a bude to vyzerať elegentne
Lebo toto vôbec spolu neladi a pôsobí skôr fakt ako na majáles, kde vystupujú rómske tanečné skupiny.
Navyše ten sev na sukni nemá byť na boku? Tiež sa mi zdá, ze ju máš tak nakrivo oblečenu

zuzubb007
10. máj 2024

To hole brucho by mi vadilo úplne najmenej, zle tie nevkusné gýčové volaniky na sukni aj tope sú ako z minulého tisícročia a tie farby otrasné prepáč v tomto by som šla na maskarny, k tomuto nič ligotave už prosím len dáke napichovacie náušnice a to je vsetko už je toho viac než dost

danica2711
10. máj 2024

prepáč, ale toto je fakt kolotočárske, nevkusné

nelka93
10. máj 2024

Za mňa tiež nevhodné, ale však tvoja vizitka

titla
10. máj 2024

Mne sa ten komplet paci, ale v lete na promenadu, na zmrzku, nie na svadbu. Ale ked si rozhodnuta, ako doplnky by som volila vyraznejsie strieborne nausnice, pripadne naramok. Nahrdelnik by posobil k tak vyraznemu topu preplacane. Kabelku by som volila v jednom z otienov ruzovej, ake su na sukni.

titla
10. máj 2024

A ano, sev by nemal byt vpredu v strede sukne, ale na boku.

tomasisa
10. máj 2024

mne sa ten komplet vobec nepaci, ale vobec by ma nenapadlo ze nesmies to mat na svadbe, na moju prvu svokra prisla cela v ciernom este aj fascinator mala cierny a cierne rukavicky 12.maja...:grinning:, druha mi nevysla, a kedze som nezmar tak v auguste to skusim opät, ak by si prisla v tom oblecena, jedine na com by mi zalezalo aby si sa zabavila, dobre najedla, aj popila(v zdravej miere) ,vytancovala...ak by aj niekto v bielych satach prisiel mne to ten den pokazit nemoze...ide o zabavu, o nezabudnutelne zazitky, o ten moment
takze za mna uz nic k tomu , ak tak velmi jemne doplnky, lebo samotny komplet je velmi vyrazny, a vlasy nevidim ake mas, ale ak by si dala do hladka s cestickou na stred a drdol, bola by si ako spanielka
zabav sa

autor
10. máj 2024

@tomasisa jej dakujem , to je mile , tiez som toho nazoru , aj keď sa to väčšine nepaci .možno to len na mme vyzerá horsie nez na iných babach co dali reviews . drzim palce nech ti to vyjde !

autor
10. máj 2024

Nejdem sa hadat ani obhajovať ,lebo ja som rozhodnuta , len vam postnem real obrázky ostatných bab 🙂

kukuk29
10. máj 2024

No mne sa holy pupok teda vobec na svadbu nehodi ale tak ty vies 🙂 Tvoj vyber,tvoja vyzitka 🙂 Na inu prilezistost by sa hodil viac ten top...Na tych babach to inak vynikne ako na tebe ..

lakebabe
10. máj 2024

Sorry ale hodí sa to len tej prvej a to tak na dovolenku večer na zmrzlinu
Inak to je strašná kolotocarina

nelka93
10. máj 2024

Keď si rozhodnutá, tak je to tvoja vec, ani na hentych ďalších sa mi to nepaci

rooberta
10. máj 2024

Ano len ta prva dobre vyzera, aj to iba preto, ze je pekna a aj vreco by sa jej hodilo. A zvolila aj spravnu prilezitost k satam, vecerna prechadzka po promenade pri mori.

tomasisa
10. máj 2024

vsetko je ako ma byt, ak to ma vyst tak to vyjde...ja sa chystam na najlepsiu zurku poslednych 100 rokov😅

1ryba
10. máj 2024

Všimni si koľko CM majú holého brucha tie baby na fotke a koľko ty. A ani tie real fotky tomu modelu na kráse nepridali. Stále je to také ako zo strelnice.

daniela2202
10. máj 2024

Kurňajs ... to bude asi v Brazílii 😁😂😁👍

pipistrel13
16. máj 2024

@jaass suhlasim absolutne nevhodne oblecenie..