Nosíte šiltovky?

dorotka363
5. máj 2024

Ahojte, baby nosíte šiltovky? Ak hej, tak kedy? Len pri športe, či aj bežne napr. na prechádzku, pri kočíkovaní alebo aj do mesta a tak? A akú? Niečo jednofarebné, s nápismi alebo aj so vzorom..? Pýtam sa len tak pre informáciu, vďaka

ivanakal
8. máj 2024

Nenosim, ani ciapky. Neznasam mat nieco na hlave 😄 a druha vec je, ze sa mi to nehodi.

kaya18
8. máj 2024

@dorotka363 nosim vonku, zachranuju ma pred slnkom a aj v den ked vlasy sa rozhodli nespolupracovat. Mam jednu cisto ciernu a potom taku bezovu s kvetmi

vanilka83
8. máj 2024

@dorotka363 nie nenosím...paci sa mi to,to áno,ale to sa tak mastia vlasy z toho,že fuj,to aby som si každý deň vlasy umyvala,samozrejme sú aj stále splasnute vlasy z toho.Takze len keď sme na plazí pri mori na dovolenke.

zuzikak
8. máj 2024

nosim vynimocne na turistiku. Ale ked sa spotim mam vlasy splasnute preto siltacky neznasam. Ak mam hrozne vlasy radsej si ich zviazem do copu. Na dovolenke k moru radsej klobuk. Bezne vobec nie.

minenkak
8. máj 2024

Dievčence šiltovkarky a nerozmýšľali ste nad nosením klobúka,v daždi zakryje celú tvár a aj krk ,sú aj nepremokavé a slamene cez leto tiež zakryju celú tvár a krk vzadu a slamey ak majú dierky sú aj vzdušné

jana_eyre_2
8. máj 2024

Nenosím, lebo nosím vysoko cop a tak mi zavadzia.. šiltovky sa mi páčia, ale jednoducho málokedy mám niečo na hlave.. nosím slnečné okuliare, bez nich sa nepohnem, som svetlo plachá..

sssss123
8. máj 2024

bežne nenosím, maximálne na dovolenke pri mori

jovka
8. máj 2024

Nenosím moc lebo mi nepristanu len v lete kvoli ochrane ano .inak ak je k tomu outfit dopasovany , paci sa mi to ako doplnok.

dismonika
8. máj 2024

Nie nenosím, aj keď mi vraj pristanú. Neviem si na ne zvyknúť. Vadia mi - mám divný pocit. Ani moje deti ich nenosia, vadia im.

janica_
9. máj 2024

@jana_eyre_2 tak to by sa ti hodila takato, tiez nosim vysoke copy

daniela2202
10. máj 2024

@dorotka363 nie, vyzerám ako retard 😂