Šaty pre mamu na stužkovú

hrabovo
23. sep 2023

Ahojte. Tak ma zaujíma, aké ste mali/budete mať šaty na stužkovú vašich detí? Pomaly sa chcem inšpirovať, čaká nás to o rok. Kľudne popridávajte foto. Ďakujem a pekný víkend

tosomja
23. sep 2023

@hrabovo asi aj záleží na veku a postave.

hrabovo
autor
23. sep 2023

@tosomja určite, ale tak inšpirácia môže prísť z každého sudku 🙂

0silvia0
23. sep 2023

@hrabovo ja som saty nekupovala specialne kvoli stuzkovej, tieto som mala kupene, tak som si ich obliekla, stuzkova bola v novembri 2022

tosomja
23. sep 2023

Mne sa páči taký štýl

hrabovo
autor
23. sep 2023

@tosomja krásne

simsalabim
23. sep 2023

@hrabovo ja som mala taketo podobne z Orsay, cierne https://www.bonprix.sk/saty/p-2181981490/958936...

Ale pravdupovediac, kebyze objavim tieto v tejto farbe, beriem ich, velmi sa mi ta farba paci.

1ryba
23. sep 2023

Prosím vás, tie čo ste mali šaty z Bonprix či Miadress... nestretli ste sa matky v rovnakých šatách? Páčia sa mi jedny z Bonprix ale vadilo by mi, keby sme boli viaceré v rovnakých šatách.

marcellka32
23. sep 2023

@1ryba noo, to sa môže stať že sa stretnete v rovnakých šatách...mne sa to stalo v bývalej práci, keďže z Bonprix si objednava veľa ľudí, ale vieš čo, zasmiali sme sa na tom, nerobili sme z toho tragédiu...sú to len šaty, a viaceré asi nebudete, ak náhoda vystrelí tak budete mať 2 rovnaké šaty, ale by musela byť veľká náhoda

marcellka32
23. sep 2023

@tosomja tie krémové sú krásne, idem ja chudnúť, mám ešte 3 roky čas 🙂

andreakotesova
23. sep 2023

Kľudne môžeš ísť aj v nohaviciach 🙂 ja som mala, dokonca, nohavicovy kostym ako budúca maturantka na vlastnej stužkovej 😄 neznášam šaty a sukne 🙂

nevenka
23. sep 2023

@1ryba ja som mala sicena svadbe, z Bonprixu a kus som sa bala, lebo svadba bola o 150 fixnych hostoch, ale v pohode, nikto take nemal.
Ale moja mama a svokra si kupili takmer rovnake na nasu svadbu, nezavisle od seba, ja som potom ostala v soku, ze ci to fakt nebude rovnake, ked mi to popisovali, jedna aj druha. A boli na podobny styl, skor teda taky kostym slavnostny, oni su obe moletky. No a kazdy to chvalil, aka parada, ze podobne ale nie rovnake, ci to bol zamer 😆

1ryba
23. sep 2023

@marcellka32 mne to tiež nezvykne vadiť, dokonca máme 3 kolegyne rovnakú blúzku aj rovnaké sukne, ale na spoločenskej udalosti som rada, keď sme každá iná.

miskakyska
23. sep 2023

Mne visia tieto v skrini .
Bola to láska na prvý pohľad 😅

sana512
5. nov 2023

@miskakyska môžem sa prosím opýtať kde ste kúpili sú krásne. Ďakujem

miskakyska
5. nov 2023

@sana512 Bonprix..15e

mmmonika
6. nov 2023

@hrabovo Vybrala si niečo? Ja som objednala z Bonprixu, ale asi vrátim, nesedí mi farba. V Orsay a HM som nič nenašla. Aké overené e-shopy ešte skúsiť?

hrabovo
autor
6. nov 2023

@mmmonika nič som nenašla, ja mam ešte chvíľku čas, ale obzer sa stále. Mne sa páčia šaty na zare, v eshope majú toho o mnoho viac ako v kamennej predajni tieto sa mi veľmi páčia. Momentálne sú nedostupné

mmmonika
6. nov 2023

@hrabovo Idem aj ja pozrieť Zaru. Šaty sú veľmi pekné.

hrabovo
autor
7. nov 2023

@mmmonika áno, a jednoduché