Veľkosti topánok Inuikii

10. dec 2023

Ahojte, vedel by mi niekto napísať ako sedia ? Mali by byt zvnutra vystlané kozusinou podobne ako UGG tie mi sedia o číslo menšie, ako sedia Inuikii ? Treba kupovať väčšie/menšie alebo moju veľkosť ?

minenkak
10. dec 2023

Však ak objednavas môžeš poslať späť a objednať druhé

autor
10. dec 2023

@minenkak moja veľkosť je večne všade vypredaná, mam možnosť objednať ich jedine o číslo menšie 😃 chcela som radu či vôbec objednávať

minenkak
10. dec 2023

Však objednaš,vyskúšaš, ak nebudú dobre pošleš späť

autor
10. dec 2023

@minenkak ešte raz zopakujem, chcela som radu aby som ich ani len na vyskúšanie nemusela objednávať to že ich môžem objednať a vrátiť viem aj bez pýtania sa na koniku

majlo1234
10. dec 2023

Mne su take tesnejsie, mozw ale byt, ze sa mi po decku uvacsila noha/padla klenba

laurinka2705
10. dec 2023

Dobry den ,ja nosim bezne velkost 38 a tiez mam ugg o jednu velkost mensiu a inuikii mam vo velkosti 38 a sedia mi dobre.Len ak mam pravdu povedat byva mi v nich celkom zima🙈

elmivelmi
10. dec 2023

min rok som si kupila snehule na platforme v tejto znacke,Nosim 40 a obj som 40 ale boli tesnejsie a pokazil sa zips,tak sme ich reklamovali.Inak boli teplucke.Asi by som si obj velkost 41 uz,hoci normalne mam 40.Asi su strihovo mensie.Inak nosim aj oncas 39,39,5

leskovael
10. dec 2023

Ja nosím veľkosť 37. UGG som mala vždy 37, inuikii mám ale iba tenisky, takže neviem či pomôže... Každopádne mám opäť aj z tejto značky veľkosti 37..