Topánočky s mäkkou podrážkou

dally55
26. feb 2024

Poraďte prosím značku obuvi s mäkkou podrážkou, dcéra chodi už 4 mesiace no odmieta všetky topánky, jedine čo vie akceptovať sú také mäkke snehulky na zimu, alebo capačky, nič tvrdé ináč strašný rev spustí :(

janica_
26. feb 2024

@dally55 ani nas nechcel, chodil dlho v capackach, ale uz bol april a lepsie pocasie. Mas mudru dcerku, vie ze nozicky potrebuju kontakt so zemou, postupne si zvykne. Mozno by mohol byt dobry kompromis Old Soles Prewalkers, makka tenka ohybna podrazka, kozene capacky. Mam ich aj doma

svetlonos
26. feb 2024

@dally55
pozri superfit

biglovemom
26. feb 2024

Mudre to dieta😁👌🏻 vie co je dobre pre nozku.
Elefant,Superfit by som pozrela

enoula
26. feb 2024

A aku ma nozku? Pozri batefoot topanky... Froddo prewalkers, bobux Explorer, old soles, bundgaard petit, protetika, beda,... Je toho veľa. Vsetky su lahke, ohybne, makke

janica_
26. feb 2024

@enoula vzdy ked mam moznost, tak si osaham protetiku barefoot radu a vzdy sa mi zda neskutocne tvrda. Neda sa ohnut pozdlzne aj priecne ako to vidam u inych.

luckajozko21
27. feb 2024

Bundgaard - Petit Strap su cele take 'zuvackove', ozaj velmi makkucke, ze ich stlacis medzi prstami (aj patu,aj podrazku po sirke - snad chapes :D)

dally55
autor
2. mar 2024

Tak som vzala nakoniec froddo prewalkers, dcéra je z nich nadšená, veselo pobehuje, aj keď ja ani tak nie, lebo som myslela že topánka ju zbaví tej jej baletkovskej chôdze po špičkách :D ale čo ma viac prekvapilo že topánky su hneď po prvom dni odreté :( len sa šuchne niekde a hneď to je vidno na topánke :(