Ako upraviť fotky, aby sa dali dať do albumu?

kiwuska
31. aug 2007

toto bude assi kratkodoba tema, a viem ze niekde to uz bolo, ale uz dlho tu maturujem n& tym co s fotkami, kore maju viac kB ako povoluje album

melory
31. aug 2007

musis si ich zmensit, najlepsie na 25% z 33% a ulozit a pridat

melory
31. aug 2007

alebo v GIMPe

martinadt
31. aug 2007

kiwuska alebo si stiahni zoner photo studio tam ju zmenšíš ako chceš, môžeš meniť aj plátno a nájdeš to normálne myslím aj na stahuj.cz

melory
31. aug 2007

inak veronika13 zmensuje fotky normalne vo windowse ale ja mam linux tak neviem poradit

martinadt
31. aug 2007

kiwuska alebo kľudne ak by si chcela ja by som ti ich aj pozmenšovala alebo fakt skúr ten zoner photo studio9 alebo ako melory napísala gimp

kiwuska
autor
1. sep 2007

mooc dakujem. islo to. stiahla som si zoner.

martinadt
1. sep 2007

ok to som rada 🙂

emjee
4. dec 2008

lucdavdan • Dnes o 11:30
viete mi niekto poradit ako zmensovat fotky ?ako to robite?nie vsetky mi to chce zobrat lebo su velke a este jednu otazku boli ste niektora v atelieri ?chceli by sme sa pofotit a ake to tam bolo ake ste niektora bola

dari226 • Dnes o 12:51
na zmensenie potrebujes program
my mame Acd see 7.0

diddi • 2d • Dnes o 13:03
skus kliknut na fotku, ale pravou stranou mysi, tam by malo byt nieco o zmenseni fotky...ja to mam v angl.jazyku a napise mi resize photo

lucdavdan • Dnes o 14:42
dakujem

kometa
4. dec 2008

IfranWiew - ak môžem poradiť 😉

emjee
4. dec 2008

staci aj obycajny skicar - ten je v kazdom windowse 😉

frick
14. nov 2012

Môže mi niekto poradiť? Ako upravím fotky v bazáriku? Napríklad mám na jednej fotke viac vecí a niečo som predala tak by som to chcela nejako označiť priamo na fotke , že to už nieje k dispozícii. ďakujem