Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

sisinka88888
23. feb 2014

nick 1211 pani tu predava a klame o tovare"""""uplne ma oklamala ze predava cizmy bez chyb a skrabancov a cizmy boli uplne znicene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

sudabe
24. feb 2014

ahojte ak od vas bude chciet nieco kupit pani Lucia martinkovicova
Matejkova 57
84104 bratislava
nic jej neposielajte pretoze nepreberie zasielku a neodpoveda na emaili.......... zbytocne som platila dobierku 3eura a potom este 1,10. dakujem krasne

divaka
25. feb 2014

@sisinka88888 no to poznam ja som tak kupila od druhej mamini januari cizmy a bac prisli strasne znicene a ktomu este aj to co som sa pytala akom stave su a ked prisli ked som otvorila krabicu skoro som odpadla aky hnus mi prisiel ☹ a od druhej som kupila plavky a koniec plavky dodnes nikde🙂 uz sa iba usmejem na takymito chuderami....sme kadejake.....

bounties
26. feb 2014

akoze podaktore tu predavaju veci, co davno patria do kosa. ja som s jednou menila a dosiel mi smradlavy balicek s vecami, ake som vyhadzovala pred desiatimi rokmi, ale na fotkach vyzerali uplne inac 😒 esteze som jej neplatila, ale aj ten moj balicek + postovne lutujem, lebo hento od nej putovalo priamo do konvy, nezaspinila by som si tym ani svoj kos doma 😠 😠 a ceresnicka na zaver je, ze ta pani ma vsetky hodnotka dobre 😅
@divaka
@sisinka88888

sisinka88888
26. feb 2014

@divaka aj ja u mám svoj bazárik a nikdy by som nepredala take veci ake by som aj ja nekupila. 😕 nikoho som neoklamala ani nepodviedla.ale co je hlavne co sa da robit????ak nas oklamu?nic??!! 😠 prejde im to ???

gubcikova
26. feb 2014

@bounties tiež sa mi stalo pri výmene.niečo sme ppoužili na doma iné putovalo do koša

bounties
26. feb 2014

@gubcikova ja som vacsinou bola spokojna s vymenami, lebo nemenim s babami so zlymi hodnotkami, no ale toto bolo ozaj neprijemne prekvapenie. Niezeby to rovno hodila do kosa, ved taketo by som ja ani zadarmo neposunula a ani vacsina bab na MK tu taketo veci nepredava, verim tomu, ze vacsina maminiek je serioznych, no kvoli takymto lakomym, lebo ozaj to je lakomost a vychcanost, ked niekto predava nenositelne dzady 😖

marianka3
26. feb 2014

Aj ja prosím o zaslanie tabuľky!🙂

alfaromeo145
26. feb 2014

@soni76 Tebe tiez neprebrala zásielku tá alexandra suplatová? aj ja som jeje poslala na dobierku tricko no este pred dvoma tyzdnami v piatok dala si ho poslat prvou triedou aby to tam v sobotu uz mala a potom vymyslela ze u nich nie je otvorená posta v sobotu,potom ze ho prebere este tento tyzden v pondelok,no nestalo sa!!Teraz mi ani na maily neodpovedá,najradsej by som ju v zuboch roztrhala!! 😠 som velmi nahnevana,ze nemá co robit ked niekto nemá prachy nech si nic neobjednáva

soni76
26. feb 2014

@alfaromeo145
ano aj mne neprbrala urcite je tu niekde uvedena , mam aj tabulku ktoru posielam zaujemcom je tam uz vyse 500 mien aj ked teda vzdy sa najdu aj nejaky novy

alfaromeo145
26. feb 2014

@soni76 hmm posielala som na dobierky uz mesiace a takéto nieco sa mi estenestalo treba ju asi osobne navstivit aby sa spametalo pretoze mna to vie velmi nahnevat no keby som bola po nej pátralaa uz skor tak som jej ani neposlala kedze pre nu to je zabava pre nas peniaze ktore sme vyhodili na postovné

soni76
26. feb 2014

@alfaromeo145 no asi ma z toho nejaku zabavu, ja si vzdy preklepnem ked posielam na dobierku, ale vzdy sa najdu novy ale dobre je mat nejakych podchytenych

muso
26. feb 2014

Mám zlú skúsenosť s jana 208. Dnes mi prišiel balíček s objednaným tovarom. Objednané boli džínsy a nenosený sveter. Prišli mi menžestráky a ožmolkovaný sveter. Bola som ochotná zaplatiť poštovné, nech mi predavajúca vráti aspoň peniaze za tovar( nie je to veľa 8eur- ide o princíp) a reakcia bola, že džínsy a menžestráky sú to isté a sú nové, tak čo. A sveter mala oblečený sestra bez jej vedomia a stál len 3 eurá, tak to nemám riešiť. Som veľmi sklamaná z takého prístupu. ☹

kompromis
27. feb 2014

Bora24@azet.sk nedajte sa nou zavadzat

nina2110
27. feb 2014

@alicek36 zdravím, ja som si tiež objednala topánky, ale po tom čo ste tu písali o nej, tak som ich neprebrala...radšej nech jej pekne prídu naspäť ako mám mať doma takéto kúsky....ďakujem za info o nej

ankan
27. feb 2014

Mamičky dajte si pozor nai @zaz1 posiela tovar po záruke a poškodený bola výlúčená zo skupiny pomahajme vymienajme a ja som s ňou menila cez skupinu Vymiename a Hladame vecičky krásne šaty, za viacero pudingov, kávu atď a poslala pudinky po záruke, otvorený pohár kávy a aj veci v záruke. Nakoniec mi pošle po zverejnení fotiek tovar naspäť, ale mamičky @renka5 a @mjaaland to šťastie nemali a označila ich za intrigánky, kvôli ktorým ju vylúčili zo skupiny.
vkladám presné znenie mjaaland @bambinomio prepacte ze sa pridavam ale tato maminkazaz1 bola zo skupinky pomahajme vymienajme vylucena s adminom kedze oklamala viacej mamiciek mna tiez po zaruke a dokonca nie tolko kusov ako malo byt druhej pokazene dolce gusto ,roztrhane gate ,lampa co mal odcvaknuty koniec co sa dava do elelktriky takze tolko s tou pan velmy s na nu hnevame v skupnke a pametame si ju velmy dobre ani naznak nemala ani jednu psokodenu tam po tom cu ju na nu vypuklo nekontaktovala ani sa neospravedlnila ja mam nasu konverzaciu z cias ulozenu ak niekto potreje emoticon len aby ste vedeli
Tu je vyjadrenie moderátorky tej skupiny
lejla77 No ano, vylucena bola zaz1 zo skupiny Pomahajme si vymienajme si za podvody ktore vyssie uvadza mjaaland.
Dnes o 08:33

bounties
27. feb 2014

mate niekto skusenost s neregistrovanou jasminka51?

zaz1
27. feb 2014

@ankavy mate aku drzost ma vsade nahlasovat,napriek tomu ze zajtra mate tovar svoj doma a moj v tej hodnote je zniceny.obycajne chrapunstvo ,ste hnusna,zakerna,falosna zena.jasne sme doriesili vratenie tovaru aj napriek tomu ze sa vam neunuvalo dat staznost na postu,co tu vela zien so skusenostami opisalo v diskusii ze tiez maju bohate skusenosti s tym ako posta zaobchadza s balikmi.netusim o co vam ide vlastne.ja preposlem adminom ip nech vidia kto sa s kym ako bavil vy klamarka.ja by som si mohla tiez na Vas vymyslit s kamoskami tu negativne hodnotenia ale neznizim sa na taku uroven.

miskakyska
27. feb 2014

@zaz1 ja len toľko k tej pošte....myslím,že v tomto prípade pošta s tým balíčkom o ktorom je reč zaobchádzala ešte celkom citlivo,lebo ináč by bola káva v sklenej fľaši posielaná LEN v igelitke "na cucky" 😅

monulienka1
27. feb 2014

@macamac ono zqujimave,ze ste dokazali ze ma 3nicky,dali ste to adminovi pod nos a ani jeden nieje blokovany?to co je?fakt tu budu podvodnici vyrehotany,no tak ja nato toto uz zvysoka... 😝

zaz1
27. feb 2014

@miskakyska ja uz na toto cele nemam slov,mne prislo uz za tie roky co som tu,tolko poskodebych balikov,stratenych a znehodnotenych......posledne co bolo,obvinovat mamicku a nahlasovat ju tu vsade.tiez mam znamu na poste a viem co sa tam deje,je im jedno ci to je 1.tr alebo doporucene.my sme v zime posielali jednej rodine-socialny pripad velke baliky veci pre deticky a napriek tomu ze som mala papier od toho,baliky sa zahadne stratili.par tyzdnov po porode som posielala chlapcenske nove veci,nakolko sa nam narodilo dievcatkoa dotycnej pani prisli veci zafarbene,v inom obale,skoro som padla na rit.co mam na toto povedat?Mala som ju obvinit ze zamerne tie veci znehodnotila a prebalila ona?som neni krava ako niektore tu.Mamicky tu x krat pisali o tom ze boli z balikov vybrate mince,aj foto prikladali.zase loz? Co k tomu dodat.skoda slov

macamac
27. feb 2014

@monulienka1 práve som to pozrela 😖
musím napísať adminovi
inak - inzeráty už má zmazané,ale fotku stále stiahnutú 😝

monulienka1
27. feb 2014

@soni76 aj ja chcem tu tabulku 😉 dakujem

monulienka1
27. feb 2014

@macamac to som videla,ale preco ju neblokoval?ak mam poveadt pravdu v poslednej dobe ked to tu sledujem,mi je z tejto stranky nanic-je tu viac podvodov ako spokojnych ....a admin ma svoje pravidla 😠 ja si pamatam,ked som tutro stranku objavila tak predavajuca co amla 10negat.hodnotiek boal bez pardonu blokovana! 😝

monulienka1
27. feb 2014

@macamac a teraz ked niekomu,kto ta oklamal napises hodnotenie-aby si ostatnych varoval....da si ho vymazat,a hotovo!admin vymaze a tebe odpise ze ju urazas,a nemas pravo dat jej hodnotenie kedze neprebehol obchod 😖 do kelu!ak poslem niekomu peniaze,a nedojde mi balik....a zistim ze ten balik ani neposlala,nevrati mi peniaze,a da si vymazat hodnotenie-to nebol obchod?tak co to bolo?fatamorgana? 😎

soni76
27. feb 2014

@monulienka1 tak mi poslite do spravy mailovu adresu

soni76
27. feb 2014

@zaz1 ja teda neviem presne o com je rec ale neda mi nereagovat na margo nasej posty, mozno sa stavaju aj chyby, ale ja uz mam odoslanych stovky balickov ale ani jeden sa mi nikdy nestratil, a ked je poriadne zabaleny ani sa neposkodi, urcite s nimi nezaobchadzaju v rukavickach, ale musim povedat ze balicek vzdy prisiel v poriadku, niekedy sice par dni meskal ale dorazil k adresatovi , dufam ze to tak aj ostane a nasa posta nesklame ani v buducnosti

zaz1
27. feb 2014

@soni76 ja posielam cez 3r a zazila som to az minuly rok v lete,prve sklamanie.viete co je najhorsie na tom?ze napriel tomu ze bol doklad o balikoch,baliky sa nenasli.to ma sklamalo najviac.ze clovek chce pomoct a takto to dopadne.a preto ked mozem,odovzdam osobne a mamicky v nudzi tu z MK si po veci pridu bud same z okolia alebo priveziem osobne.a mam pokoj na dusi.niekto mi nahlasil na nastenke fotky aj koment,ktory komentovalo vela mamiciek,prave a tymito zlymi skusenostami a maju na postach rodiny tak doverne vedia co sa tam deje maju smenu nejaki dobraci.ale zelam Vam len dobre skusenosti s postou 🙂

soni76
27. feb 2014

@zaz1 ako vravim necitala som cely problem, len som chcela dodat trochu doveryhodnosti nasej poste, s ktorou teda zatial ja mam len dobru skusenost, zle skusenosti mam len s nespolahlivymi kupujucimi ktory si objednaju tovar a neprevezmu dobierku, clovek potom pride o peniaze za postovne dva krat a aj o iluzie o charakternosti niektorych nasich spoluobcanov

ma_ta1975
28. feb 2014

@monulienka1 čo slovo to pravda...uplne suhlasím...bohužial nič sa tu nerieši škoda aj niečo písať... ☹