• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

(zamknutá)
23. októbra 2015 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
1. nov 2012 o 22:11 • katka0026
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
1. nov 2012 o 23:33 • borra
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Duplicitny login”
2. nov 2012 o 13:30 • iwka111
2. nov 2012 o 14:17 • annie13
3. nov 2012 o 01:06 • vecicky_sp
takže neodporučam @IWKA111 A @sofia2010 ide o tu istu osobu, ktorá klame, kradne a ešte vam pod viacerými nickmi píše zlé hodnotenia !!
3. nov 2012 o 01:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz
3. nov 2012 o 10:13 • iwka111
3. nov 2012 o 10:14 • iwka111
3. nov 2012 o 10:15 • iwka111
3. nov 2012 o 12:41 • vecicky_sp
3. nov 2012 o 12:45 • vecicky_sp
5. nov 2012 o 13:16 • iwka111
zuzanka6711@azet.sk nespolahliva,nekomunikuje
5. nov 2012 o 13:24  • Odpovedz
5. nov 2012 o 20:21 • vecicky_sp
chcem upozorniť na tuto predávajúcu pod uzivatelskym menom "zuzanka2110" zo Žiaru nad Hronom, zaplatila som za tovar a doteraz mi nič neprišlo, vôbec mi neodpovedá na odkazy a pritom je stále aktívna , už si vymazala aj inzerát :angry:
5. nov 2012 o 23:07  • Odpovedz
6. nov 2012 o 14:11 • bettylove
6. nov 2012 o 15:54 • anes
TOP Baby Butik
UPOZORNUJEM mamicky z PROSHOP,,, na pani pod menom erikaflenderov vypyta si dobierku ,, a neplati,, evidentne jej robi radost takto skodit,,,, v septembri si nechala objednat extra vecicky,, poslala som jej na dobierku po mesiaci sa mi vratila dobierka naspat s tym ze citujem pani Mne nič neprišlo, ani oznámenie z pošty som nemala, takže som nevedela že je to na pošte :frowning2: takže to chcem :slight_smile:,,,, a kedze som ja doverciva,, pani som to poslala znovu,,, samozreme nereagovala na moje vyzvy cez IP,, ,, a dobierka sa mi dnes vratila po mesiaci opat naspat,,, takze VDAKA PANI ERIKAFLENDEROV uz na DOBIERKU neposielam,, A VSETKY MAMICKY Z PROSHOP na nu upozornujem,, DAVAJTE SI POZOR..
6. nov 2012 o 19:28  • Odpovedz
Určite neodporúčam kupujúcu menom Martina Selmaniová, Prešov, e-mail: tina991@centrum.sk ... ževraj nechce už posielať peniaze na účet, pretože sa veľakrát sklamala, tak som súhlasila s dobierkou. Neprebrala si ju a keď som jej zato pekne poďakovala, ani sa neobťažovala aspoň sa ospravedlniť :unamused:
6. nov 2012 o 19:59  • Odpovedz
Ahojte......pridávam sem dalšieho podvodníka a klamára-------karol.gucci@zoznam.sk------------menom Karol Kočiš ml. gagarinová 18 Senec 90301......asi to bude nejaký úchyl,ked si objednával u mňa spodné prádlo....ale neuhradil a zavádzal a nakoniec sa ani neozval,debil jeden..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2012 o 08:04  • Odpovedz
Neodporucam tuto kupujucu
nunupetka
asi mesiac jej uz drzim veci, balicek zabaleny, nachystany a 26e nikde. jaskor vyhovorky a uz uplna odmlka. urcite neodporucam.
7. nov 2012 o 08:16  • Odpovedz
Pozor na paní: Marie Syrovátková Vodnanská 8 České Budějovice 37011, email: syrovatkova21@seznam.cz. Vyžádala si ode mne cestovní postýlku na dobírku, že nemá dobré zkušenosti s platbou předem, potom ještě chtěla slevu, což jsem jí "odpustila" doplatek za dobírku, naháněla mne, jestli už jsem to poslala..a teď už postýlka leží 14 dní u ní na poště. Prvně se vymlouvala, že nevěděla, že už to přišlo a teď už se neozvala týden vůbec. Nakopat do zádele, co z toho má? :angry:
7. nov 2012 o 11:16  • Odpovedz
NEODPORUCAM Lucia GASSOVA PARNICA.....neregistrovana.. uz netolerujem nekomunikaciu, a klamstva lutujem :frowning2:
7. nov 2012 o 11:31  • Odpovedz
alexa237 - tejto dotycnej neposielajt ena dobierku neprebera!!!!!!!!!!!
7. nov 2012 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz
Andrejs777 - Andrea Hrobařová. Prodala mi komplet za 600 Kč a jsou na něm fleky, barva jiná atd a paní odmítá vrátit peníze. Bohužel.
7. nov 2012 o 20:01  • Odpovedz
jankaw14@gmail.com - janka wagner neregistrovaná, neoporúčam,Najprv prejaví záujem o vec, potom nereaguje a keď sa nakoniec zmôže tak začne vymýšľať s dobierkou a znovu nereaguje a ani na kompromisnú ponuku :unamused: , je to špekulantka.
8. nov 2012 o 12:50  • Odpovedz
smaradg@azet.sk - pani EMíLIA BOBÁKOVÁ z Hrnčiarskej Vsi - neregistrovaná - NEPREBERÁ DOBIERKY!! POZOR!! Písala som jej mail, že už to má týždeň na pošte a ona že, nebojte sa, pôjdem si to zobrať - a dnes sa mi to vrátilo.. :angry:
8. nov 2012 o 14:29  • Odpovedz
pridavam dalsiu mamicku neprevzata dobierka akurat sa mi vratila nazad a to tvrdila ze ju prevezme
babulka100 - ildiko - 19 hodnotení od predajcov -Ildiko Kozakova ,Adyho 25 zeliezovce 93701
8. nov 2012 o 18:34  • Odpovedz
Ja pridávam predavajúcu, ktorá mi poslala poškodené čižmy a vady som si vrajže vymyslela....
katika69 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. nov 2012 o 18:41  • Odpovedz
Túto dotyčnú neregistrovanú osobu gituska456@azet.sk - Gitka Bartkovjaková (neregistrovaná/ý) neodporúčam vôbec
8. nov 2012 o 19:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.