Poradne odborníkov na koníkovy. Neplánujete ich?

junovka
17. aug 2008

Chcela som sa vas opytat, ci neuvazujete niekdy v blizkej buducnosti zaviest na Modrom konikovi, poradne odbornikov, ako napr. pediater, psycholog, poradna dojcenia atd.,...tak ako to je vacsinou na ostatnych web strankach/mama a ja, babetko..../.Vdaka 😉

zuz11
18. aug 2008

podla mna urcite v blizkej dobe nie 🤐

emjee
18. aug 2008

raz sme tu zavesili vyzvu pre odbornicky a odbornikov, ci by nam nenapisali clanky (podobne ako je to na mojasvadba), zatial sa nikto neozval

inak sem chodi vela odbornicok z roznych oblasti, ktore vedia fundovane poradit

bubba
18. aug 2008

no a tie odbornicky by sa mohli nejako oznacit,ako napr.vy ste oznacene "admin"aby som neuverila dakej koze co mi napise,ze je detska pediatra a na otazku ako najlepsie uspat novorodenca mi povie,ze najlepsie a naosvedcenejsie pocas jej praxe bolo uvarit odvar z makovic a podavat v malom mnozstve tri krat za den 😀 😀

emjee
18. aug 2008

😀 😀 😀
vsetky nepoznam ani ja, a neviem si predstavit, ako by sme si ich overovali 🙂

miluse
18. aug 2008

ono by to bylo možné, např. tak, že by to bylo dobrovolné s tím, že pokud by chtěl zde být takto označen, aby vám poslal na email např. scan diplomu apod.

zuzanocka
18. aug 2008

scan diplomu moze poslat hocikto hociaky 😒

myslim, ze tu je dost vela tem z roznych oblasti, prebera sa tu ozaj vsetko a ked tu nejake (utajene) "odbornice" su, iste prispeju, resp. sa vymenia skusenosti s maminami, ktore uz ten-ktory konkretny problem zazili ci prezili 😉

emjee
18. aug 2008

ako pisem, na vyzvu, aby napisali nejky odborny clanok sa este nikto neprihlasil (aspon ja o tom neviem)

priznam sa, byt na mieste nejakej odbornicky by som tiez nechcela, lebo potom t bude otravovat x ludi 😀 aj s otazkami, ktore si mozu vyhladat na webe

zuzanocka
18. aug 2008

kde visia tie vyzvy? 😉

emjee
18. aug 2008

v niektorej modrokonikovskej teme, skusim najst

zuzanocka
18. aug 2008

diky 😉

nobody
18. aug 2008

to by bylo asi nereálný

zuz11
18. aug 2008

odpoved od Boba na junovkynu otazku:
uvazujeme, ked budu blogy budu do nich pisat aj odbornici

ale ako som uz vravela urcite to nebude hned a ani v najblizsom case 🤐

zebricka
18. aug 2008

Clanky su realizovatelne, pokial sa najde ochotny odbornik.... co sa tyka samotneho poradenstva: je naozaj problem zdvihnut telefon a zavolat svojmu lekarovi, pediatrovi, laktacnej poradkyni? 😉 Co si myslim, ze je ovela vhodnejsie riesenie, nakolko pocas rozhovoru mozem odbornikovi na zaklade jeho otazok poskytnut dalsie informacie, navyse pozna svojich pacientov a ich stav....

zuz11
18. aug 2008

hej ja volavm ked tak do online bezplatnej poradne ku kochovy k pediatrovi, tam su 24 hodin denne a zatial mi stale poradili 😉

bambusko
28. aug 2008

dobra laktacna poradkyna tu je annag 🙂