Prečítané príspevky. Dajú sa označiť?

blinky
15. sep 2008

Som tu v podstate za moju zenu.Chodi sem na forum uz neaky mesiac ale az dnes sa odhodlala ze sa zaregistruje a napise.Prispevok sa jej niekde stratil a tak tu trochu pozeram ako forum funguje.
Mal by som zopar otazok na admina.
Chodim na ine forum[ohladom aut] a po prihlaseni mi odfajkne neprecitane prispevky a nemusim uz cumet po datumoch ktory prispevok bol odoslany do fora ako posledny.Je tu taka moznost?
A mam este otazku,ako sa po prihlaseni dostat na posledne prispevky?Konkretne ju zaujimaju prispevky sanatoria Helios a vzdy jej nacita prvu stranku este z roku 2006.
Dakujem za odpoved.M.

nevesta
16. sep 2008

Blinky, na posledne prispevky sa dostanes tak, ze kliknes na ten datum pri teme, napr pri tejto na dnes o 01:07... nie na nazov temy... 😉

zab_ka
16. sep 2008

blinky, ked sa zena prihlasi, vzdy najde vyboldovane temy, ktore su nove (teda pribudli odvtedy, co nebola prihlasena) a ak nechces citat od prvej strany, klikni nie na nazov temy ale na posledneho prispievatela tak ako pise nevesta 😉

blinky
autor
16. sep 2008

Dakujeme za pomoc a ako sa hovori.Kto sa nepyta je blby cely zivot a kto sa pyta je blby 5 minut.My sa radsej pytame stale 😉

majka35
17. sep 2008

blinky ... pekne si to povedal ... 😀

adik64
30. sep 2008

Keď kliknem na posledného prispievateľa, vyhodí mi len úplne posledný pridaný príspevok, ak od môjho posledného prihlásenia pribudli v téme napr. 3 strany, aj tak sa musím vracať a hľadať, kde som naposledy čítala. Dá sa nejako v téme označiť, kde som skončila a aby sa mi zobrazili všetky neprečítané príspevky?

emjee
30. sep 2008

adik nie, bohuzial to nie je mozne