2 týždne mi mešká menzes a užívam antikoncepciu

19misiatko93
3. júl 2013

prosim poradte mi....po narodeni mojho syna som zacala brat antikoncepciu us je to viac ako 2roky co ju beriem....dva tyzdne mi meska menstruacia....minuly tyzden som si robil test na zistenie skoreho stadia tehotenstva a bol negativny, dnes som si ho robila znova a ties bol negativny...mam s toho us strach co to moze byt....zajtra pojdem navstivit mojho gynekologa ale aj tak by som uvitala nake rady od vas....dakujem

arizona
3. júl 2013

uvidíš, čo ti povie dr. pri HAK sa môže stať, že sa krvácanie nedostaví (hlavne pri dlhodobom užívaní). a keďže už berieš tabletky ďalej, tento mesiac sa nedočkáš - máš v sebe hormóny, ktoré tomu zabránia. ale nie je to nič nezvyčajné 😉

19misiatko93
autor
3. júl 2013

@arizona praveze som mala v poslednej dobe cyklus posunuty ze ked som si davala tabletku z noveho blistra v ten den som dostala as menstruaciu a tym padom hned aj skoncila....teras ked som menstruaciu nedostala nedala som si ani tabletku naschval....

arizona
3. júl 2013

no, tak to ti potom dr. poradí. ja som bežne dostávala na 5. deň, takže som si "odkrútila" len 3 - 4 dni 😅 ináč v príbalovom letáku to je iste spomenuté, čo v prípade vynechania.