• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akné a problémy s pleťou po pôrode

6. októbra 2015 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
riešiť treba vnútro črevo ak je čisté aj pleť sa vylepší a zvonka
http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/akne-jazvy-po-akne-problematicka-plet/
13. nov 2014 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, ja sa problemom na pleti venujem uz 5 rokov kde riesim s klientkami rozne problemy ako napr. akne, pigmentove skvrny, vrasky, citliva plet, zilky, sucha plet, mastna.... mam s klientkami velmi pekne vysledky. Mozete si pozriet aj moju stranku na facebooku ktoru som len nedavno zalozila , mam tam par vysledkov. Ak chcete rada pomožem aj Vám :slight_smile: moja stranka je na facebooku: pekna a zdrava plet
24. feb 2015 o 13:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, a nevyskusali ste este zinok, ci uz v potrave alebo ako liek?
24. feb 2015 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. Som 3 mesace po porode a mam dos acne po obliceji a na hrudi uz neviem co mam roobit aby mi to zabralo .. vyskusala som antibiotika kremy a nic nezabira aj som skusala acnecolor a nic :frowning2: uz neviem nemoze mi dakdo tu poradit co mam robit..
26. sep 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne na akne pomohol set pre necistu plet. To som si objednaval cez web je to prirodna kozmetika naturonline. J asom s tou kozmetikou velmi spokojna a zabrala mi.
6. okt 2015 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.
mne velmi pomohlo ked som zacala pravidelne chodit na cistenie pleti
6. okt 2015 o 11:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok