Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako a ako dlho piť pakost smradľavý / kakost smrdutý?

nickjulia
14. aug 2011

Ahojte
Neviete niektorá z vás mi poradiť, ako sa má piť čaj z pakosta smradľavého? Neviem nič nájsť na internete, tak možno máte niektorá z vás lepšie skúsenosti s týmto čajíkom🙂

lenkuliak
19. apr 2016

@lulu_123 ako ste na tom? zabrali bylinky resp. skúšali ste ten pakost? 🙂 ja som začala teraz alchemilkou prvy mesiac, a od ovu by som chcela začať s pakostom...už ma čaká v poličke 🙂

katka1981
19. apr 2016

@lenkuliak, neviem ci zabral, ale ja som si dala tyzdnoy detox a potom sme pili pakost 3 tyzdne, ked mi test ukazal ze som tehotna. Cize v podstate len tyzden potom som uz mala ovulku a musela som otehotniet, tie dva tyzdne zvysne co sme ho pili boli uz asi zbytocne

lenkuliak
19. apr 2016

@katka1981 no super 🙂 teším sa s tebou...a ten pakost si si dávala od ovulky? lebo sú tu také zmiešané názory, že sa nemôže v tehotenstve, no keďa sa snažíme a dám po ovu, tak tehu môžem byť...inak aj ja som práve na detoxe 😎 od 1 DC + začala som piť alchemilku...tak snáď už budú na konci // 🙂

katka1981
19. apr 2016

@lenkuliak, nie, vobec som neriesila kt. den cyklu, ako som kupila, tak sme ho zacali pit. A vobec som netusila ze tehotna ho nesmie, az som sa to docitala na koni. Ked mi vysiel duch, som ho este pila, az ked mi meskal MS, som ho vysadia. Bala som sa aby sa nieo nestalo, nastastie nie.

lenkuliak
19. apr 2016

@katka1981 asi si ma presvedčila...práve som ho zaliala, tak budeme dnes večer chlipkať s mm 🙂 snáď sa to nepobije cez deň 2x alchemilka a večer pakost...

barbi339
17. jún 2016

kde ho zohnam ?, kde s to da kupit??

mata1414
12. sep 2016

Baby zostala mi fľaštička pakostu tinktúry 50 ml nechce niekto za 5eur . Dávkovanie pre dospelých 3 x 15 kvapiek za deň; riediť v nemineralizovanej vode 20 ml na jednu dávku. Potom sa podrží v ústach a po 20 s až 30 s sa prehltne. Pitný režim pokračuje asi po pol hodine.

tuusfatum
2. dec 2016

Ahojte kočky, pripájam sa k debatke.

Užívala som sypaný čaj z Pakosteca 18 dní. Začala som v období menštruácie. Začala som cítiť ohromné krče počas ovulácie, čo nebolo u mňa zvykom. Tak som sa zľakla a prestala ho piť.

Skúsali sme to raz počas plodných dní, cítila som intuitívne, že je ten správny čas. A o pár dní sa ukázalo, že som bola tehotná, ale potom v 4-5 týždni som 1x potratila. Bolo to moje prvé "tehotenstvo" a už mám strach otehotnieť znova.

muriel1987
2. mar 2020

Ahojte. Chcela by som sa opýtať , ci ma niektorá z Vás skúsenosť s oneskorenou menštruáciou po pití čaju z pakostu smradľavého. Ja som ho pila od začiatku ms do 26 dňa. Po potrate mávam na 29 ms a teplota mi klesala uz 3 dni pred ms. Teraz to vyzerá úplne inak. Ms mešká ale testy mam negatívne. Predpokladám , ze mi ten caj rozhodol ms a posunul ovulaciu. Je to môžne ? Ďakujem za každú odpoved

Tu začni písať odpoveď...

Odošli