Ako dlho bolí zub po vybratí nervu?

poxinka
30. aug 2019

Včera mi zubár vytiahol nervy lebo som i h mala zapálené a dal mi takú bielu vložku povedal že to ešte môže bolieť ale menej ale dnes strašná bolesť aj na dotyk neviete mi pomôcť koľko to bude ešte boliet

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra2468
30. aug 2019

@poxinka tiez ma to uz nebolelo po vybrati, len som akoze citila ze sa tam nieco robilo, ale bolest nie no. Divne

h_petra
30. aug 2019

Treba ist znova k zubarovi, takto strasne to nesmie boliet.
Mne vycistila korenove kanaliky, cca 10 dni v pohode s tou bielou vlozkou, potom priserna bolest. Tak mi zas zub otvorila, zas precistila, zas biela vlozka, zas cca 10 dni relativne pokoj a nakoniec priserna bolest.
Dost som mala nervy, vravela som zubarke, ze sa snazim otehotniet, ze nech to vyriesime co najskor, dopadlo to tak, ze v 12. tyzdni tehotenstva mi ten zub musela trhat, lebo som tam mala uz absces v ďasne.
Takze radsej si zavolaj do ambulancie, kludne trocha prehanaj, ale boliet to tak velmi nesmie, musi sa ti na to znova pozriet.

poxinka
autor
30. aug 2019

Veď to som si aj ja myslela že to nebude bolieť a na dotyk čo i najmensi to boli

viktoria86
30. aug 2019

Urcite k zubarovi, ja som takto nesla presne na treti den po, priserna bolest a potom to akosi preslo a uz chodim polroka k zubarovi kazdy druhy tyzden so zapalom a kadejake precistovania a 500 eur nie je mojich.

evalin88
30. aug 2019

Ono to moze byt pod tym bielym este zapalene, mne sa to stalo pred par rokmi bol to des.. jeden den tam to biele dal a druhy den rano som ram isla zasa s bolestami, napokin mi ich museli postupne vytrhnut

draik
30. aug 2019

Endodonciu nevie poriadne robiť hocikto. Zrejme Vám riadne nevyčistila kanáliky. Bez RTG to poriadne často ani nejde. Najlepšie je zub otvoriť, vyčistiť, vyplniť.

eliska13
30. aug 2019

@poxinka toto som riešila pred 2 m až na pohotovosť som isla.Mala som po vybratí nervu zapálené a museli čistiť kanáliky

wawinkaa
2. sep 2019

Neviem, neviem. Vsade tade kukam na internete vsetci pisu ze to boli po zakroku a ze ich na to aj zubar upozornil. Ale ak ta to velmi boli chod za nim on vie co dalej aby ta to nebolelo. Od toho predsa je nie? 😀

lucka6041
2. sep 2019

Mne nervy vyberali na pohotovosti, a bolest ustupila ale stale to bolelo... prisla som k mojmu zubarovi na vyplnenie kanalikov a este musel nervy vyberat, lebo ten zubar predtym to nevybral vsetko ...

esmera50
3. sep 2019

mňa to tiež po vybratí nervu nebolelo, ak ťa to bolí,t ak je neičo v neporiadku, možno ti to dobre nevyčistil, ten hnis v zube

poxinka
autor
5. sep 2019

Nakoniec som bola na pohotovosti zub vyvrtals vyčistila že ešte nebol pripravený byť uzavretý a jasné že na zápal hneď antibiotiká

esmera50
5. sep 2019

@poxinka tak to je jasné, mne po vybratí nervu zo zuba zub neuzavrel dal ttam na týždeň niečo hojiví a nechal to otvorené, nech ešte vytečie hnis